אגודת יד שרה

אגודת יד שרה היא אגורה שמעניקה שירותים שונים המסייעים לחולים ולבעלי משפחותיהם להקל על הפעילות היומיומית בבית ומחוץ לו. במסגרת עבודת האגודה מאפשרת יד שרה להשאיל ללא כל תמורה ציוד כמו כסאות גלגלים, הליכונים, עריסות לתינוקות ומשאבות הנקה לאזרחים שזקוקים לציוד זה.

לצד השאלת הצייוד הרפואי מציעה אגודת יד שרה עזרה ותרומות על סמך מיזמים ופעילויות חברתיות שונות שהיא מבצעת בכל רחבי הארץ. בסניפי האגודה שנמצאים כמעט בכל עיר גדולה בישראל ובסניף הראשי שלה בירושלים ניתן לקבל מידע על ציוד רפואי מכל סוגיו לצד קבלת עזרה בתחומים הסובבים את תחומי הרפואה.

האגודה מסיימת לא רק לקשישים ובני גיל הזהב אלא גם לבעלי מוגבלויות צעירים, לילדים, לתינוקות ולכל מי שזקוק לכך. היא אינה מבדילה בין חילוניים לדתיים, נשים וגברים או בין הסובלים מבעיה רפואית זו או אחרת.

כדי לקבל סיוע ועזרה מהאגודה יש ליצור קשר עם סניף האגודה באיזור המגורים שלכם או לברר היכן יש לפנות ולקבל את הציוד הדרוש בסניף הראשי שנמצא כאמור בירושלים. מספר הטלפון של הסניף הראשי הוא: 02-6-44-44-55. בנוסף, ניתן להיעזר באתר האינטרנט של יד שרה כדי לקבל מידע על תחנות השירות והסניפים בכל רחבי הארץ: www.yadsarah.org.il

מדפלוס (MedPlus)
Logo