/
/
רופא ילדים עד הבית

שירות רופא ילדים עד הבית הינו שירות שבו משתמשים הורים רבים ובמיוחד בחודשי החורף בזמן עונת השפעת. שירות זה היה מאוד פופולרי לפני שנים רבות אז היה הרופא עובר עם המזוודה שלו בין בתי השכונה ומעניק שירות רפואי לחברי הקהילה או העיירה, ועם השנים שירות זה פחת שכן הוקמו מרפאות, קופות חולים, בתי חולים ועוד.. כיום נראה שההסטוריה חוזרת ורופא ילדים עד הבית תופס תאוצה, לשירות זה ישנם יתרונות רבים עליהם נדבר בהמשך הכתבה.

מהו שירות רופא ילדים עד הבית?

רופא ילדים פרטי הבית

 

כיום קופות החולים מאפשרות לעשות ייעוץ עם רופא דרך הטלפון או המחשב אבל מה יותר טוב מרופא אשר מגיע פיזית אליכם הביתה ובודק את הילדים שלכם במקום הטבעי שלהם? רופא ילדים עד הבית הוא שירות פרטי בו אתם מתקשרים לרופא והוא מגיע תוך מספר דקות עם אמבולנס או רכב רגיל עם ציוד רפואי ומצבע בדיקות לילדכים ואף יכול להציע טיפול בסיסי ובמידת הצורך מפנה לבית חולים.

במקרה של מצבי חירום יש לשקול לפנות לרופא המשפחה שלכם בקופת החולים (כלליתמכבימאוחדת, לאומית) או במקרים חריגים לבית החולים או לשירותי רפואה דחופה באזור מגוריכם.

אז למה להזמין רופא עד הבית?

בישראל ישנן מספר בעיות בכל הקשור לבתי חולים והקופות והן:

  • זמינות 24/7
  • צפיפות בחדרי המיון ובקופות החולים
  • מחסור ברופאים
  • מחסור במיטות
  • זמן המתנה רב מאוד במיוחד או בקופה
  • מדגרת מחלות (במיוחד בחודשי של וירוסים)

ולזה בדיוק נוצר השירות של רופא עד הבית בעזרתו אתם לא צריכים לשבת שעות על גבי שעות עם הילדים החולים שלכם על כסא פלסטיק או ברזל ולהמתין עד שיגיע תורכם לראות רופא אשר ברוב הפעמים יתן תרופה וישלח אותכם חזרה לביתכם. רופא אשר מגיע אליכם הביתה מגיע עם ציוד רפואי הדרוש לטיפול חירום כמו מכשיר לחץ דם, א.ק.ג, אינהלציה ותרופות חשובות. תהליך זה גם מונע מכם ומילדיכם סטרס מיותר ואף גורם להם לעתים להיות יותר חולים מאשר הגיע לבית החולים.

חשוב לציין – שירות זה לעתים מכוסה חלקית על ידי קופות החולים וחברות הביטוח, מומלץ לברר מולם את התנאים.

כמה עולה רופא ילדים עד הבית?

למרות שרבים חושבים שזהו שירות מאוד יקר, חשוב לציין שהוא לא. קודם כל כמו שציינו למעלה כיום חברות ביטוח מציעות שירות זה בסבסוד ואף לעתים ללא עלות. מומלץ להתעדכן מול קופת החולים שלכם אם יש להם שירות כזה ומה העלות שלו ואם אין אז האם הם משתתפים בעלות של הביקור.

בכל אופן שירות זה שווה כל שקל שכן הוא יחסוך לילדים שלכם הרבה מאוד עצבים וכמובן גם לכם, בנוסף יכול להיות שבכלל מצבם של הילדים הוא לא רע ואין צורך בכלל לצאת מן הבית ולאגור מחלות ווירוסים נוספים.

מה כולל שירות הזמנת רופא עד הבית?

לרוב שירות זה מחליף את הביקור במיון או במוקד החירום, אך במקרים קיצוניים רופא עד הבית יפנה את הילד או הילדה למיון.

שירות רפואה פרטיים

✅ ליווי והכוונה רפואי אישי
✅ רופא ילדים פרטי עד הבית
✅ שירותי אח/אחות עד הבית
✅ מעבדה עד הבית
✅ תרופות עד הבית

או מלאו את הטופס

שירותי רפואה פרטיים VIP

הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

שירותי רפואה פרטיים VIP

הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

נקו רעלים והפחיתו סיכון למחלות עם ערכת וולנס פלוס! ערכה זו מכילה את כל מה שצריך כדי לנקות את גופכם מרעלים ולהפחית את הסיכון למחלות.

מד+ שירותי רפואה מתקדמים

אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

מלאו את הטופס:

מדפלוס (MedPlus)
Logo