אודות מד פלוס

אנו עושים מאמצים רבים בכדי לעדכן את האתר בכל עת על מנת שכל המידע יהיה זמין לקהל הרחב. במידה ומצאתם טעות באתר או בכתבה כזאת או אחרת ו/או יש לכם ביקורת, רעיון או סיפור שכדאי לדעת אנא כתבו לנו צור קשר.

האתר ״מד פלוס״ (Medplus.co.il) הוא פורטל רפואי אשר עוזר לכם למצוא את המידע המדוייק ומהימן ביותר אודות בתי החולים בישראל (הפרטיים והציבוריים) וכל מה שקשור לתחום הרפואה בארץ. באתר תמצאו מידע על המחלקות בבתי החולים, מידע רב על ההתמחויות של כל מרכז רפואי ועוד שימושי נוסף.

כל האינפורמציה באתר מסודרת בצורה יעילה ונוחה לחיפוש והמאפשרת לכם למצוא ולקבל את מה המידע אותו אתם מחפשים בזמן קצר מאוד.

על מנת להעניק לכם את חוויית השימוש היעילה והנוחה ביותר באתרנו, תוכלו להעזר במנוע החיפוש המתוחכם אשר פיתחנו במיוחד בשבילכם המתאים לכל אחד ואחת ולא חובה להיות בעל ידע רב במחשבים. בשורת החיפוש באתר תוכלו לרשום באופן חופשי את הביטוי אותו אתם מחפשים לדוגמא “בית חולים איכילוב” או ״מחלקה כירורגית״ ותקבלו מייד את כל התוצאות הממוקדות ביותר.

בנוסף תוכלו לעשות שימוש בתפריטי הבחירה של החיפוש המתקדם, תוכלו לבחור את סוג בית החולים אותו אתם מחפשים, אזור בארץ, עיר ולבחור בין בתי חולים בבעלות ציבורית, קופת החולים בה אתם מבוטחים או בית חולים פרטי.

באתר ״מד פלוס״ (Medplus.co.il) תוכלו גם למצוא מידע רב על זכויות רפואיות, מידע על פונדקאות בישראל, מידע על עמותות וארגונים, גריאטריה, תרופות חדשות, עדכונים, מידע רפואי ועוד..

לפרסום באתר (כתבה, באנר, פופ אפ וכו..) לחצו כאן 

   

  שירותי רפואה פרטיים VIP

  הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

  שירותי רפואה פרטיים VIP

  הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

  מד+ שירותי רפואה מתקדמים

  אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
  מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

  מלאו את הטופס:

  מדפלוס (MedPlus)
  Logo