בחירת רופא שיניים בתל אביב: הגורמים החשובים ביותר

2023-10-08

בחירת רופא שיניים היא לא דבר סטנדרטי. בניגוד לבחירה של רופאים בתחומים אחרים, במקרה של רופאי שיניים יש משמעות רבה לתהליך הבחירה, הן בגלל העובדה שאנחנו מגיעים אליהם לטיפולים לעיתים תכופות יותר, והן בגלל העובדה שהם מתמחים בתחומים שונים, וחלקם יכולים להשפיע עלינו מהותית בהיבטים שונים, הן מבחינה תפקודית, הן מבחינה אסתטית והן מבחינות אחרות.

לכן, כשאנחנו ניגשים לבחור רופא שיניים תל אביב, עלינו לדעת כיצד לבצע את תהליך הבחירה בצורה נכונה ומדויקת, כך שנוכל ליהנות משירותיו של רופא ברמה גבוהה, רופא שיכול לספק לנו מגוון שירותים, ואם הוא לא עוסק בתחום התמחות מסוים, אזי שהוא ידע להפנות אותו לרופא המתאים, במידה ואין במרפאה שלו מישהו שיכול לטפל בכך.

רופא שיניים פרטי או דרך קופת חולים?

רופא שיניים בתל אביב יכול להיות מועסק על ידי גורמים שונים, דרכם אנחנו יכולים להגיע אליו. למשל, אנחנו יכולים להגיע אל רופא דרך קופת חולים, דרך מרפאות ומרכזים שעוסקים בטיפולי שיניים, כמו כן אנחנו יכולים להגיע אליו ישירות באופן פרטי.

ישנם לא מעט רופאים המחזיקים במרפאות משלהם, הכוללים מגוון אנשי מקצוע שיכולים לספק לנו שירותים שונים בתחום. לא פעם הרופא משלב אותם בתוכנית הטיפול שלנו, במידה ויש צורך.

כמו כן, הוא מערב גורמים חיצוניים איתם הוא עובד.

איך בוחרים רופא שיניים?

בשביל לבחור רופא שיניים תל אביב, עלינו להחליט מה חשוב מבחינתנו ומה אנחנו צריכים. למשל, עלינו לבחון איפה הרופא מקבל, באילו שעות, והאם הוא מספק שירותי חירום במידת הצורך. כמו כן, אנחנו צריכים לבחון אילו שירותים נוספים נוכל לקבל דרך המרפאה שלו, ואפילו עד כמה המרפאה מהווה מקום נעים ושלוו, שנוכל לקבל בה טיפול שיניים בצורה שתשרה עלינו ביטחון ושקט.

מאחר וסביר להניח שהטיפול אצל רופא שיניים תל אביב יהיה קבוע, כלומר, אנחנו נפנה אחת לכמה זמן בשביל מעקבים וטיפולים, רצוי שנבחן היטב את המוניטין שלו ועד כמה אנחנו יכולים לסמוך עליו שיספק לנו שירות וטיפול ברמות גבוהות.

מה אם אנחנו צריכים טיפול חניכיים או יישור שייניים?

כל מי  שזקוק לטיפול חניכיים, יישור שיניים וטיפולים מורכבים אחרים, יכול לפנות אל פרופ' זיו מזור – פריודונט מומחה ורופא שיניים בתל אביב. במרפאתו הוא מבצע מגוון רחב של טיפולי שיניים מורכבים אשר נדרשים, בין אם זה כתוכנית טיפול כוללת ובין אם זה כחלק מתוכנית טיפול.

פרופסור מזור מציע לנו מגוון רחב של שירותי טיפול שיכולים לעזור מבחינה תפקודית וכן מבחינה אסתטית. במרפאתו הוא יאבחן את מצבנו, יציג בפנינו תוכנית טיפול אפשרית ויספק לנו הצעת מחיר אטרקטיבית. נוכל ליהנות אצלו מטיפול ברמה הגבוהה ביותר, עם המכשור והציוד המתקדם ביותר הקיימים היום בשוק.

ישנם שלושה דרכים עיקריות לקבל טיפול שיניים בתל אביב

דרך קופת חולים

רופאי שיניים רבים עובדים בשיטוף פעולה עם קופות החולים ומספקים טיפולים במחירים מסובסדים. עם זאת, חשוב לציין שקופות החולים מגבילות את מספר הטיפולים שניתן לקבל בשנה, ועשויות להציע מגוון טיפולים מוגבל.

לכן תמיד מומלץ לשקול לעשות ביטוח שיניים באופן פרטי באחת מחברות הביטוח או לחלופין דרך כתב שירות לשיניים.

רופא שיניים פרטי

רופאי שיניים פרטיים אינם מוגבלים על ידי קופות החולים, ולכן הם יכולים להציע מגוון רחב יותר של טיפולים. עם זאת, טיפולים פרטיים בדרך כלל יקרים יותר מטיפולים דרך קופת חולים.

דרך חברת ביטוח

חברות ביטוח בריאות מציעות ללקוחותיהם כיסוי ביטוחי לטיפולי שיניים. עם זאת, חשוב לבדוק את הפוליסה שלכם כדי לוודא מהם הכיסויים הספציפיים שלכם.

הבדלים בין קבלת רופא שיניים באופן פרטי או דרך קופת חולים או דרך חברת ביטוח:

דרך קופת חולים:

יתרונות:

 • טיפולים מסובסדים
 • מגוון רופאים זמינים

חסרונות:

 • מספר טיפולים מוגבל
 • מגוון טיפולים מוגבל

דרך מרפאה פרטית:

יתרונות:

 • מגוון רחב של טיפולים
 • רופאים מומחים

חסרונות:

 • טיפולים יקרים יותר

דרך חברת ביטוח:

יתרונות:

 • כיסוי ביטוחי
 • טיפולים מוזלים

חסרונות:

 • פוליסות ביטוח שונות
 • לא כל הטיפולים מכוסים

להלן מספר טיפים לבחירת רופא שיניים פרטי בתל אביב

 1. בקשו המלצות מחברים ובני משפחה: זהו הדרך הטובה ביותר למצוא רופא שיניים פרטי מומלץ.
 2. חפשו רופא שיניים בעל ניסיון וידע בתחום: רופא שיניים בעל ניסיון וידע בתחום יוכל לספק לכם את הטיפול הטוב ביותר.
 3. ביקרו במרפאה של הרופא: חשוב לראות את המרפאה של הרופא לפני שאתם בוחרים בו. בדקו את הניקיון והסדר במרפאה, וודאו שהצוות אדיב ומקצועי. הקשיבו לתחושות שלכם: אם אתם לא מרגישים בנוח עם הרופא, אל תפחדו למצוא רופא אחר.
אהבתם את הכתבה? שתפו אותה עם החברים והמשפחה שלכם על מנת שגם הם ישמרו על אורח חיים בריא.

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

   מד+ שירותי רפואה מתקדמים

   אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
   מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

   מלאו את הטופס:

   מדפלוס (MedPlus)
   Logo