ישור שיניים – כל המידע כולל מחירים

2023-11-06

נושא המראה החיצוני הוא נקודה שמטרידה מאוד אנשים בעיקר בעולם המודרני. אם פעם הוקדשה הרבה פחות חשיבות לכל נושא האסתטיקה והרושם שיוצרים, היום מדובר כבר בתחום הרבה יותר מורכב ובולט ולא ניתן למצוא כמעט אנשים שאינם משקיעים בטיפוח שלהם. אחד המקומות הבולטים ביותר בגוף הוא הפה שלנו כיוון שאיתו אנחנו מביעים רגשות שונים ועליו אנשים מסתכלים – כשאנחנו מחייכים, כשאנחנו מדברים, כשאנחנו כועסים או מביעים כל רגש אחר. בשל כך, ישנו צורך גדול שכאשר אנו עושים את כל הדברים הללו נרגיש בשיא הטבעיות והביטחון.

לא נוכל לעשות זאת אם השיניים שלנו לא תהיינה ישרות ונעימות למראה. הרבה מאוד אנשים מתביישים מלחייך בגלל שיש להם שיניים בולטות או עקומות ובשל כך מפסידים הרבה מעבר לסתם חיוך, הם מפסידים את החיוך של החיים חזרה כלפיהם. כשם שהעולם המודרני מחמיר ומרע איתנו, הוא גם מיטיב ומחזיר לנו חזרה באופן תואם – אם עליית הצורך בשיפור המראה החיצוני הפכה להיות כל-כך משמעותית, במקביל גם התפתחו שיטות לעשות זאת באופן שבו כולם יוכלו להיראות טוב – גם אם לא נולדו עם השיניים הישרות ביותר בעולם.

כל זאת מתבצע על-ידי תחום שלם ברפואת השיניים הנקרא ישור שיניים. כל אדם באשר הוא, אשר נולד עם שיניים עקומות, כאלו שצמחו קצרות מדי, או בולטות וארוכות מדי או כל עיוות אחר הקיים במבנה האסתטי של השן – יכול להתאים אותה באמצעות הטכנולוגיה הדנטאלית הקיימת כיום. ישור שיניים הוא פעולה שאינה מסובכת כלל וביחס גם לפעולות אחרות בתחום רפואת השיניים זו נחשבת לפעולה זולה וקלילה. באמצעות כמה פעולות מהירות של רופא השיניים תוכלו לקבל מבנה חדש לכל הפה שלכם אשר יאפשר לכם להתחיל לחייך כמו שצריך מבלי לפחד מההשלכות שיתלוו לכך.

ישור שיניים ישנה לכם את החיים הרבה מעבר למה שאתם חושבים

כאשר יש לנו פה אסתטי עם שיניים ישרות, נוכל להתחיל לחייך בביטחון עצמי גבוה הרבה יותר. כתוצאה מכך בכלל, רמת הביטחון העצמי שלנו תעלה באופן משמעותי ותפתח לנו אפשרויות שבעבר ייתכן וחששנו להיכנס אליהן. למשל, להתחיל עם בחורות – ייתכן ועד היום לא העזנו לעשות זאת מחשש שמא הן לא תאהבנה את המראה החיצוני שלנו שנפגע רבות כתוצאה ממבנה השיניים בפה. לא תמיד אנו חושבים בדיוק את כל הדברים הללו וכתוצאה מזה משתפנים מלעשות את הפעולות, אך פעמים רבות זוהי נגזרת ברורה והשלכה שנוצרת בתת מודע שלנו בנוגע לביטחון שלנו במראה החיצוני. ברגע שנעשה את השינוי, זו תהיה כמו גלולה לשינוי המצב רוח שתאפשר לנו להיפתח לדברים חדשים עם ביטחון עצמי גבוה הרבה יותר.

מעבר לרמת הביטחון העצמי, נוכל להרגיש טבעי הרבה יותר בכך שנוכל לחייך בפה מלא תרתי משמע ומבלי לפחד מתגובתו של אף-אחד. עם השיפור הזה, גם אט-אט נחשוש פחות בכלליות למה שאנשים אחרים חושבים על המראה שלנו וכתוצאה מכך נהיה יותר עצמנו. מכאן רואים שבעוד אנו משפרים את המראה החיצוני שלנו באמצעות ישור שיניים, אנחנו עושים הרבה מעבר לכך ויש לכך חשיבות עליונה שנעשה את זה כמה שיותר מהר.

הרבה אנשים מהססים לפנות ולעשות ישור שיניים כיוון שבדומה לניתוחים פלסטיים זה לא מרגיש הכי טבעי בעולם ואנו משנים את המראה שלנו באופן מלאכותי, אך אין הדבר כך. אנו לא משנים איבר בגוף שלנו ולא הופכים אותו למשהו שאינו חלק מהזהות שלנו – אנו רק משדרגים אותו במעט על-מנת שנרגיש יותר בנוח וטוב יותר עם עצמנו. יש לכך חשיבות עצומה על-מנת שנחיה את החיים שלנו בשלווה ובחן, מבלי לחשוש לדברים מיותרים

מחירון יישור שיניים:

מאוד קשה לפרט על כל המחירים מפני שזה מאוד אינדיוידואלי אך ננסה כמה שאפשר:

יישור שיניים עם קוביות:

 • כל הפה – 8 עד 12 אלף שקלים
 • לסת אחת – 5 עד 8 אלף שקלים
 • תוספת שן כלואה – אלף עד 3 אלף שקלים

יישור שיניים שקוף ללא גשר:

 • בין 15 עד 24 אלף שקלים

יישור שיניים עם קוביות פנימיות:

 • 2 לסתות – בין 26 עד 32 אלף שקלים
 • לסת אחת – 15 עד 20 אלף שקלים
 • חלק של לסת אחת – 11 עד 14 אלף שקלים

מחיר יישור שיניים מלא למשנן עלומים, גילי 12-18, עלות לשנת טפולים, עד 3 שנים

רוצים לקבל יעוץ חינם? השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה.

אהבתם את הכתבה? שתפו אותה עם החברים והמשפחה שלכם על מנת שגם הם ישמרו על אורח חיים בריא.

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

   מד+ שירותי רפואה מתקדמים

   אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
   מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

   מלאו את הטופס:

   מדפלוס (MedPlus)
   Logo