זימון תורים למכון דימות באופן פרטי

אודות השירות

אתם צריכים תור לבדיקה והתור הקרוב בעוד חצי שנה? אצלנו תוכלו לקבל תור באופן תוך 24-72! מהיום כבר אין צורך להמתין אינספור חודשים בשביל בדיקת רנטגן, סיטי, אולטרסאונד מיפוי או MRI. כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר כבר עכשיו ולבחור את הזמן המתאים לכם ביותר. אל תחכו זמן רב שכן המצב עלול להחמיר ויש לנסות להבדק בהקדם האפשרי.

המשך קריאה

רוצים לקבוע תור לבדיקה דחופה באופן פרטי?

באפשרותכם ליצור עמנו קשר באחד ערוצים הבאים:

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

אילו בדיקות ניתן לעשות באופן פרטי תוך 24 - 72 שעות

להלן רשימה חלקית של בדיקות דימות (הדמיה) שניתן לעשות באופן פרטי.

Show next

מדפלוס שירותים רפואיים מתקדמים

תשובות לשאלות נפוצות

כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר במספר הטלפון.. או למלא את טופס צור הקשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי ונקבע לכם את הבדיקה תוך 24 עד 72 שעות.

לאחר שבצעתם את הבדיקה אצלנו ניתן לפנות לחברת הביטוח בה אתם מבוטחים ולקבל החזר עד 70% מעלות הבדיקה. בנוסף במשרד שלנו ישנו נציג אשר יעזור לכם במקרה הצורך למלא את כל הטפסים ולשלוח לחברת הביטוח.

כיום כמעט כל בדיקה ניתן לבצע באופן פרטי במהירות, אך חשוב לציין שעדיין ישנן בדיקות שלא תוכלו לבצע באופן פרטי אלא רק בבית החולים. נשמח אם תיצרו איתנו קשר בטלפון 0545895299 ונבדוק אם ניתן לבצע את הבדיקה שאתם צריכים.

שירותי רפואה פרטיים VIP

הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

שירותי רפואה פרטיים VIP

הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

זקוקים לבדיקה רפואית או רופא דחוף?

דרכנו ניתן להזמין רופא פרטי או בדיקה רפואית מהיום למחר ואף באופן מיידי! בנוסף תוכלו לקבל החזר עד 85% מחברת הביטוח הפרטית שלכם.

מד+ שירותי רפואה מתקדמים

אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

מלאו את הטופס:

מדפלוס (MedPlus)
Logo