בית חולים ביקור חולים ירושלים

2020-11-25

בית חולים ביקור חולים ירושלים שלוחת שערי צדק נמצא על הקו שבין רחוב יפו לרחוב קינג ג'ורג' ממש במרכזה של ירושלים. הוא הוקם מתוך הצורך הרפואי של בית חולים בירושלים שישרת את תושבי העיר עוד בתחילת המאה ה-19 והיום הוא נחשב אחד מבתי החולים הקטנים יותר בעיר. בית החולים מונה היום מספר מחלקות מצומצם ומעסיק כ-650 אנשי רפואה, ביניהם כ-120 רופאים מומחים. רוב האוכלוסיה שמגיעה לבית חולים ביקור חולים היא אוכלוסיה המחפשת בית חולים בירושלים שיתאים לציבור הדתי, במיוחד בתחום הנשים והיולדות.

טלפון: 072-264-64-111

מחלקת נשים ויולדות בולטת בתחומה

מחלקת הנשים והיולדות של בית חולים ביקור חולים היא אחת המחלקות המותאמות ביותר ליולדות שמגיעות מתוך הציבור הדתי ואף הציבור החרדי. בבית החולים שתי מחלקות אשפוז של יולדות ומחלקת הנשים עצמה מאפשרת טיפולים בתחום הגניקולוגיה, הפוריות, ניתוחי נשים וטיפול בהריונות בסיכון.

כתוצאה מכך, הפכה מחלקת הנשים של בית חולים ביקור חולים למבוקשת בקרב נשים מכל רחבי הארץ שמגיעות עד בית חולים בירושלים כדי ללדת או להתאשפז לטיפולים שונים. בין המאפיינים של מחלקת היולדות הבולטת הזו העובדה כי מדובר במחלקה בעלת ציוד מתוחכם שבה מבוצעים ניתוחים שונים בהתמחות נשים וכל הטיפולים האלו מלווים בפיקוח רבני שיוודא כי כל הטיפולים נעשים בהתאם לאורח החיים הדתי.

בתקופה האחרונה נחנך בבית החולים ביקור חולים מרכז יולדות חדש ומשופץ, שכולל חדרים נוחים ליולדות, חדרי לידה מתקדמים וחדרי ניתוח קיסרי חדשים, שכולם נבנו תוך הקפדה על העובדה שמדובר בבית חולים עם נגיעה דתית.

מחלקות ממוקדות אך יעילות לציבור הדתי

בין שאר המחלקות שמביאות רבים להגיע לביקור חולים ואפילו לנסוע עד בית חולים בירושלים מכל רחבי הארץ נמצאות מחלקות הקרדיולוגיה, הכירורגיה, המחלקה לרפואה פנימית ומחלקת הילדים והפגייה. בנוסף, פועלים בין כתלי בית החולים מכונים המתמחים ברפואת לב, גסטרו, הפרייה חוץ גופית, שמיעה, אבחון באמצעות אולטראסאונד ורנטגן ועוד.  גם במכונים ובמחלקות אלו קיימת שמירה על מצוות הדת ולכן הציבור הדתי מגיע לבית החולים ממקומות שונים בארץ ומעדיף לקבל בו טיפולים בתחומי רפואה שונים.

לצד שירותי האשפוז במחלקות השונות, מאפשר בית החולים שירות חדש למי שצריך שירות רפואי על ידי בית חולים בירושלים וזהו שירות ביקור בית המאפשר להזמין רופא במצבים מסויימים אל הבית הפרטי ולקבל טיפול מהיר ואבחון מקצועי רפואי. שירות זה הוא שירות פורץ דרך שמאפשר לציבור הדתי לקבל טיפול מסור מבלי להצטרך לנסוע בשבתות ובחגים או לעבור על חוקי הדת. בנוסף, הורחבו לאחרונה חדרי הניתוח של בית חולים ביקור חולים ומחלקת הכירורגיה הפלסטית זכתה גם היא למתיחת פנים משמעותית.

בית חולים ביקור חולים הוא בית חולים קטן שממשיך לצמוח

בית חולים ביקור חולים מהווה בית חולים בירושלים שמשרת אמנם ציבור קטן יחסית, אך למעשה מהווה כתובת חמה ומותאמת באופן מיוחד לקהילה הדתית ובכך יתרונו הגדול.

בית חולים ביקור חולים בדיקות קורונה:

ניתן לעשות בדיקת קורונה בבית החולים ביקור חולים.

אהבתם את הכתבה? שתפו אותה עם החברים והמשפחה שלכם על מנת שגם הם ישמרו על אורח חיים בריא.

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

   מד+ שירותי רפואה מתקדמים

   אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
   מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

   מלאו את הטופס:

   מדפלוס (MedPlus)
   Logo