בית חולים לניאדו

2020-11-25

בית החולים לניאדו הוקם בשנת 1976 בעיר נתניה כבית חולים חרדי- דתי, על ידי האדמו"ר מקוליזנבורג, הרב יקותיאל יהודה הלברשיטם ז"ל. הרב ניצול השואה החליט להקים את בית החולים לזכר משפחתו שנספתה בשואה ובגלל פציעה שסבל ממנה במהלך המלחמה. בית החולים לניאדו קרוי על שם האחים אלפונס ויעקב אברהם לניאדו שנתנו את הסכום הראשוני לייסוד בית החולים.

כיום נחשב בית חולים לניאדו לאחד מבתי החולים הבולטים באיזור השרון והוא משרת דתיים וחילוניים כאחד במחלקות רפואיות מתקדמות. הוא נחשב לאחד המרכזים הרפואיים המתקדמים בישראל מבחינה טכנולוגית. בית החולים לניאדו אינו בית חולים אוניברסיטאי, הוא מושת על ההלכה ועל חשיבותה של עזרה רפואית לכל אדם שנזקק – לכן בית החולים לעולם לא שובת – גם במקרים של שביתות ארציות במוסדות בריאות.

מחלקת יולדות בולטת במיוחד

בבית החולים לניאדו ישנן 33 מחלקות אשפוז בהן כ-400 מיטות בסך הכל. בנוסף פועלות בשטח בית החולים מרפאות חוץ, מעבדות, יחידות רפואיות ומכונים שונים. בין מרפאות החוץ ניתן למצוא מרפאת ילדים, מרפאה אורתופדית, מרפאה נוירולוגית, מרפאת נשים וגניקולוגיה, מרפאת עיניים ואף אוזן גרון ועוד.

בסך הכל מטופלים בבית חולים לניאדו במהלך שנה כ-100 אלף איש בממוצע, שמגיעים בעיקר מאיזור נתניה אך גם מאיזורים מרוחקים יותר כדי לקבל טיפול רפואי בבית חולים בעל אופי דתי-חרדי. בין המחלקות שפועלות בבית החולים ניתן למצוא מחלקות פנימיות, כירורגיות, אף אוזן גרון, טיפול נמרץ, גניקולוגיה, המטולוגיה, גסטרו, אונקולוגיה ועוד.

אחת היחידות הבולטות ביותר בבית החולים לניאדו היא מחלקת נשים ויולדות. אל בית החולים, שהוקם למעשה כבית יולדות, מגיעות במהלך השנה יולדות מכל רחבי המדינה שרוצות ללדת באווירה המיוחדת של המחלקה, שכולה מורכבת מנשים וניתן ללדת בה במסגרת יחידות לידה טבעית ואף להשכיר את שירותיה של מיילדת יחידה שתסייע במהלך כל הלידה.

משרת את כל האיזור

בית חולים לניאדו הוא לא בית חולים אוניברסיטאי שמתבסס על מחקר ופיתוח אבל הוא כן מוביל בכל הקשור לטכנולוגיה רפואית. הצוות הרפואי שמטפל בבית חולים לניאדו נחשב לצוות איכותי מאד ולכן אין זה פלא שהרבה מאד נשים, ביניהן נשים חילוניות לגמרי, מעדיפות להגיע ללניאדו ללדת. רבים אחרים נעזרים בשירותיו של בית חולים לניאדו כבית חולים איזורי מוביל באיזור השרון.

בית חולים לניאדו בדיקות קורונה:

ניתן לעשות בדיקת קורונה בבית החולים לניאדו בנתניה.

אהבתם את הכתבה? שתפו אותה עם החברים והמשפחה שלכם על מנת שגם הם ישמרו על אורח חיים בריא.

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

   מד+ שירותי רפואה מתקדמים

   אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
   מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

   מלאו את הטופס:

   מדפלוס (MedPlus)
   Logo