/
בדיקות מעבדה עד הבית באופן פרטי
בדיקות מעבדה עד הבית באופן פרטי

אודות השירות

כמה פעמים הלכתם לעשות בדיקות מעבדה ואמרתם לעצמכם ״אם רק היה אפשר לעשות את הבדיקות בבית, כמה מדהים זה היה״. אז היום ניתן ובקלות! בעזרת מד פלוס תוכלו להינות מבדיקות מעבדה מגוונות בביתכם או במשרד שלכם בלחיצת כפתור או בשיחת טלפון פשוטה.

בדיקות מעבדה עד הבית באופן פרטי מתבצעות על ידי צוות מקצועי אשר מגיע לביתכם עם כל הציוד הדרוש ויעשה את הבדיקות במהירות ובדיסקרטיות, בנוסף ניתן לקבל החזר כספי מחברות הביטוח השונות.

נוחה, גמישה ויעילה

שירותי המעבדה הביתיים נועדו להפוך את חייכם לקלים יותר. דרכנו תוכלו להימנע מהטרחה של נסיעה למעבדה של קופת חולים בשעות הבוקר וכל זאת בלי המתנה בתור. במקום זאת, אנו שולחים צוות רפואי מוסמך למיקום המועדף עליכם לצורך ביצוע הבדיקות הדרושות לכם במהירות וביעילות מרבית ככל האפשר.

אנו מציעים מגוון בדיקות כולל בדיקות דם, תרבית צואה, בדיקות נשיפה, בדיקות שתן ועוד. כאשר הדגש המכרזי הוא על כך שהבדיקות שלכם יבוצעו בפרטיות ובסודיות מרבית.

אידיאלי עבור אנשים עסוקים ומטופלים עם קושי בניידות

שירותי המעבדה הביתיים שלנו מתאימים ביותר לאנשים עסוקים הזקוקים לגמישות ולזמינות. הוא הם גם מותאם עבור חולים עם קשיי ניידות שמתקשים להגיע למרפאה. בנוסף, הם אידיאליים למטפלים בהורים קשישים המתקשים להתפנות וללוות את הוריהם למרפאה.

השירותים שלנו מתאימים גם לחולים עם מחלות כרוניות הזקוקים לבדיקות תכופות. אצלנו תוכלו לבצע את הבדיקות שלכם ללא הלחץ הנוסף של נסיעה למרפאה.

 

המשך קריאה

רוצים לקבוע את מועד הבדיקה עד הבית באופן פרטי?

באפשרותכם ליצור עמנו קשר באחד ערוצים הבאים:

ניתן גם לשלוח דוא"ל

מלאו את הטופס:

בדיקות מעבדה זמינות עד הבית באופן פרטי

אנו מבינים שביקור במרפאה לבדיקות דם, נשיפה, תרבית צואה ושתן יכול לגזול זמן רב. לכן אנו מציעים את האפשרות לבצע את הבדיקות שלכם בנוחות של הבית שלכם.

מדפלוס שירותים רפואיים מתקדמים

אנו מחויבים לספק שירותים רפואיים מתקדמים. בנוסף לשירותי המעבדה הביתיים שלנו, אנו מציעים שירותי רפואה ניידים בביתכם או במקום העבודה ואפילו אם יש צורך הרופא יגיע גם לבית מלון.

צוות הרופאים, היועצים והאחיות המקצועיות עומד לרשותכם, עם ציוד מתקדם והניסיון הדרוש כדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

צרו איתנו קשר עוד היום כדי לקבוע פגישה ולחוות את הנוחות והיעילות של שירותי המעבדה הביתיים. תגידו שלום לתורים ארוכים במרפאה ותבצעו את הבדיקות בנוחות של הבית שלכם.

תשובות לשאלות נפוצות

צוות הרופאים ואחיות המקצועיות

 

 

ניתן לקבל את השירות בפריסה ארצית.

 

בעקרון לכולם! אם אתם רוצים לעשות את הבדיקות בנוחות בביתכם או במשרדם, לא רוצים להלחיץ את הילדים, סובלים מבעיה פיזית אשר מונעת מכם להגיע למרפאות, אתם מעדיפים דיסקרטיות ועוד..

 

אם תייר מגיע לארץ ורוצה לקבל את השירות במלון ניתן לעשות זאת בקלות ואף לקבל החזר מחברת הביטוח לאח״כ (*בהתאם לתנאי הפוליסה)

לאחר הפניה מרופא או גורם מקצועי אחר ניתן לבצע בדיקות מעבדה באופן פרטי דרכנו, ניתן לעשות בדיקות דם, תרבית צואה, תבחין נשיפה, בדיקת שתן ובדיקות שונות נוספות.

מהם היתרונות של שירות מעבדה עד הבית?

  • הבדיקות מבוצעות באופן פרטי בבית הלקוח.
  • תשובות מהירות.
  • ניתן גם כשירות פרטי.
  • איסוף ושינוע הדגימות לבדיקה.
  • מועד זמן הגעה שך הרופא נקבע ע"י הלקוח.
  • צוות רפואי מוסמך.
  • סודיות מובטחת.
  • נמנעים מהתורים – מי מאתנו לא מכיר את הלחץ והחרדה הקורמים עור וגידים בזמן הישיבה מחוץ לחדר האחות עד להגעת התור שלנו? בדיקות דם עד הבית יחסכו לכם את החרדות המיותרות. אפשר להמתין לבדיקה בלי לצאת מהפיג'מה על הספה הנוחה בסלון, או תוך כדי עיסוק בעניינים הרגילים במקום העבודה.

שירותי רפואה פרטיים VIP

הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

שירותי רפואה פרטיים VIP

הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

מד+ שירותי רפואה מתקדמים

אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

מלאו את הטופס:

מדפלוס (MedPlus)
Logo