/
/
בדיקת דם לאיידס (HIV) פרטית באופן דיסקרטי ואנונימי

בדיקת דם לאיידס (HIV) פרטית באופן דיסקרטי ואנונימי

בדיקת איידס פרטית היא בדיקה לאבחון נשאות HIV. הבדיקה מתבצעת על ידי דגימת דם או רוק, ויכולה להיעשות במרפאות ציבוריות, מכוני בדיקות פרטיים וגם ניתן לעשות בדיקת איידס פרטית בבית או במשרד על מנת לשמור על פרטיות מירבית.

כיצד ניתן לעשות בדיקת איידס פרטית:

אנחנו ב״מד פלוס״ מציעים לכם בדיקות איידס פרטיות במעבדה או ישירות בביתכם או במשרד. בנוסף ישנן מרפאות אשר מציעים שירות זה בתשלום.

תוכלו גם לפנות לקו החם לאיידס ושם יוכלו לספק לכם מידע על בדיקות איידס פרטיות באזור שלכם. והאפשרות האחרונה היא לפנות לרופא שלכם והוא יעזור לכם ויפנה אותכם למקום הנכון לבצע את הבדיקה.

עלות בדיקת איידס פרטית:

עלות בדיקת איידס פרטית משתנה בהתאם לסוג הבדיקה, למרפאה או למכון בדיקות פרטי שאתם בוחרים. אם הבדיקה תתבצע בבית או במשרד המחיר יהיה יר טוב. באופן כללי,המחיר נע בסביבות ה-400 שקלים.

תהליך הבדיקה:

בדיקת איידס פרטית ניתן לבצע על ידי דגימת דם או רוק. בדיקת דם מתבצעת על ידי דקירה קלה של עור הזרוע, ובדיקת רוק מתבצעת על ידי נגיעה של צמר גפן בחלק הפנימי של הלחי.

חשוב מאוד לבצע את הבדיקה רק במקומות מוסמכים ובעלי אישורים לבצע בדיקה זאת.

תוצאות הבדיקה:

תוצאות בדיקת איידס פרטית זמינות בדרך כלל תוך מספר ימים. במקרים מסויימים ניתן לקבל אף באותו היום.

חשיבות בדיקת איידס פרטית:

בדיקת איידס (HIV) פרטית היא אפשרות להבדק באופן מהיר על מנת שחלילה לא להדביק אנשים אחרים במחלה. הבדיקה יכולה לספק לכם ביטחון לגבי מצבכם הבריאותי, ולאפשר לכם לקבל את הטיפול המתאים במקרה של נשאות.

טיפים לבחירת בדיקת איידס פרטית:

  • תחפשו מידע ברשת על המרפאה או מכון הבדיקות הפרטי שאתם בוחרים.
  • תבדקו את מחיר הבדיקה.
  • תתעניינו לפני על תהליך הבדיקה והתוצאות.

שאלות נפוצות:

האם בדיקת איידס פרטית אמינה?

כן, הבדיקה  איידס פרטית היא אמינה מאוד. הבדיקה מבוצעת על ידי צוות מוסמך, והשיטות המשמשות לבדיקה הן מדויקות מאוד.

האם בדיקת איידס פרטית אנונימית?

בדיקת איידס פרטית היא אנונימית ודיסקרטית. לצד זה, מומלץ לבדוק היטב עם המרפאה או מכון הבדיקות הפרטי שאתם בוחרים כיצד הם מטפלים במידע האישי שלכם.

האם אני צריך להודיע למישהו על תוצאות הבדיקה שלי?

זאת החלטה אישית שלכם. ובמידה וחלילה תקבלו תוצאה חיובית, ייתכן שתרצו לספר לאנשים הקרובים אליכם על מנת להגן עליהם. עם זאת, חשוב לזכור שזכותכם לשמור את מצבכם הבריאותי חסוי.

רוצים לקבוע את מועד הבדיקה עד הבית באופן פרטי?

להזמנת איידס עוד היום, פשוט התקשרו למספר 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ. צוות המעבדה זמינים לסייע בכל שלב בדרך, ולספק תוצאות מדויקות בזמן.

מלאו את הטופס:

בנוסף לאיידס , ניתן לעשות מגוון בדיקות מעבדה רפואיות באופן פרטי, כך שתוכלו לבצע את כל הבדיקות שלכם במקום אחד ובאופן מהיר ומקצועי.

שירותי רפואה פרטיים VIP

הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

שירותי רפואה פרטיים VIP

הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

מד+ שירותי רפואה מתקדמים

אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

מלאו את הטופס:

מדפלוס (MedPlus)
Logo