העלמת ורידים בלייזר

2020-12-26

אחת התופעות איתן מתמודדת כל אישה בשלב כזה או אחר בחייה היא ורידים בולטים המופיעים על הרגליים או בכל חלק אחר בגוף. הופעת ורידים/דליות בולטים נוצרים בעקבות עמידה ממושכת על הרגליים, הריון, גנטיקה או מכל סיבה הורמונלית אחרת. לרוב זאת רק בעייה אסטתית אך במקרים מסויימים זאת יכולה להיות אפילו בעיה רפואית.

איך ניתן להעלים את הורדים הבולטים?

בעבר כל מי שרצתה להעלים ורידים בחרה בניתוח פולשני הנעשה בהרדמה חלקית בבתי החולים. הניתוח מתבצע בעזרת חתכים זעירים מאוד ברגלים ודרכם היו מוציאים את הורידים. לתהליך יש היו תופעות לוואי לא מעטות כמו צלקות, כאבים ואף גרמו לדלקות.

בשנים האחרונות העלמת ורידים נעשית בעזרת לייזר.

העלמת ורידים בעזרת לייזר מתבצעת בצורה מאוד פשוטה, מבצעים חתך לאורך הברך בעזרת הרדמה חלקית מרדימים גם את הירך. לאחר מכן בעזרת קרן הלייזר מחממים את האזור שזקוק לטיפול וכך בעצם הורסים את הורידים הבעיתיים – קרן הלייזר מפסיקה את זרימת הדם בורידים הללו.

תהליך זה מאוד פשוט וקצר ולרוב מסתיים תוך פחות משעה. במהלך הטיפול לא תרגישו כאב כלל ואם כן אז לא חריג וודאי לא כמו בניתוחים של פעם.

לאחר התהליך לרוב הורידים נעלמים כלא היו והתוצאות מצויינת אך חשוב לדעת שאם הורידים היו גדולים מאוד תצטרכו להגיע למספר טיפולים בשביל הסרה מוחלטת.

חשוב לדעת:

אסור לעשות פעילות ספורטיבית לאחר טיפול זה ואין להתקח במים חמים מדי וודאי לא לשבת בסאונה או אמבטיה עם מים חמים מאוד.

טיפול העלמת ורידים בלייזר

מחיר העלמת ורידים בלייזר:

  • העלמת ורידים ברגליים (רגל אחת) – בין 1000 ל-4000 שקלים (מספר טיפולים).
  • העלמת ורידים בידיים (יד אחת) – בין 400 ל-600 שקלים (מספר טיפולים).

*חשוב לציין כתבה זאת אינה ייעוץ רפואי או המלצות רפואיות ויש לפנות לרופא מומחה לקבלת חוות דעת לפני טיפול.

רוצים לקבל הצעת מחיר ויעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה.

מדפלוס (MedPlus)
Logo