איגוד העמותות לזקן בישראל (הלב)

2023-10-31

עמותת למען הזקן בישראל הוקמה בשנת 1969 על ידי ג'וינט מלבן ונתמכת על ידי ארגון הג'וינט וממשלת ישראל. מטרת העמותה היא לקדם צעדים לשינוי תנאי החיים של קשישים ברחבי ישראל ולפתח שירותים שונים למען אוכלוסיית גיל הזהב במדינה. במסגרת פעילות העמותה היא מקדמת יוזמות התנדבותיות לשיפור חיי קשישים בערים ויישובים בכל רחבי הארץ, מייסדת עמותות מקומיות למען הזקן, מכשירה עובדים מקצועיים ובלתי מקצועיים במערכת השירותים לקשישים בישראל, יוזמת הקמה של בתי אבות ומרכזי יום לקשיש ועוד.

בנוסף, יזמה העמותה הקמה של מרכזי דיור מוגן במקומות רבים בארץ, שנמצאים בפיקוח של עמותות מקומיות שאמונות על קידום זכויות הקשישים בישראל. כמו כן מסייעת העמותה בתיווך בין קשישים הזקוקים לעזרה ותמיכה בתחומים שונים ובין גופים ועמותות מקומיות שיכולים לסייע בפתרון הקושי או הבעיה.

באתר האינטרנט של העמותה ניתן למצוא מאגרי מידע על זכויות ופעילויות בנושא קשישים בכל רחבי הארץ. כתובת אתר האינטרנט של למען הזקן בישראל היא: www.igud-halev.org.ill

מספר הטלפון של העמותה הוא: 03-9414666/7

משרדי האיגוד
זאב ז'בוטינסקי 54, רמת גן
[email protected]

אהבתם את הכתבה? שתפו אותה עם החברים והמשפחה שלכם על מנת שגם הם ישמרו על אורח חיים בריא.

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

   מד+ שירותי רפואה מתקדמים

   מלאו את הטופס:

   אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
   מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

   מדפלוס (MedPlus)
   Logo