תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

האתר ״מדפלוס״ שכתובתו באינטרנט הוא “medplus.co.il” (“האתר”) הינו אתר מידע  אשר מפרסם מידע על תחום הרפואה הכולל אסתטיקה, שיניים וכו..

בכניסתכם לאתר הינכם מסכימים לתנאים המפורטים בתקנון האתר ועל כן אנא קראו את כל התנאים בעיון רב.

השימוש בתכנים המוצגים באתר ובשירותי האתר, הם על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. השימוש באתר הוא לשימוש פרטי בלבד ואינו לשימוש מסחרי כלשהו.

כל נזק אשר עלול להיגרם לאור שימוש במידע שמפורסם באתר אינו באחריות האתר או מי מטעמו או בעליו, אלא באחריות המשתמש או המפרסם בלבד. יש לראות בכל התוכן או ההמלצות באתר כהמלצה בלבד, ועל כן מומלץ להפעיל שיקול דעת ולבחון את כדאיות ונכונות המידע שמפורסם באתר אל מול בעלי מקצוע רלוונטיים כגון מרפאות או נותני שירות כאלו או אחרים.

באתר עשויים להיות מפורסמים גם פרסומים כלשהן, במישרין או בעקיפין, בתשלום ו/או שלא בתשלום.

קניין רוחני:

כל התכנים, הכתבות, התמונות, העיצוב, ההסברים, הלוגו, סיכומי טיול, התאורים, הרישומים וכל חומר או מידע אחר אשר נמצא באתר הינם קניינו הבלעדי של האתר, אשר מוגן בזכויות יוצרים על פי הדין, ועל כן אין להעתיק, לשכפל או לתרגם מידע זה ללא הסכמה מפורשת מראש ובכתב של בעלי האתר או מנהליו.

באתר עשויים להתפרסם קישורים לאתרים אחרים מתוך האתר אשר מיועדים לנוחיות המשתמש בלבד, ואין האתר או מי מטעמו או בעליו אחראים לתוכנם של אתרים אלה, מהימנותם, חוקיותם או תקינותם או דיוק של המידע המופיע בהם. הכניסה לקישורים כאמור והשימוש בתכנים המופיעים בהם הינם באחריות המשתמש בלבד. הימצאות קישור באתר לאתר מסוים אינה מהווה אישור לכך שהאתר פעיל או שהמידע באתר זה אמין, מהימן, מלא או מעודכן.

פעילות אסורה באתר:

אין לפרסם חומר הפוגע באחר או באתר או מי מטעמו או בעליו בכל צורה שהיא.
אין לפרסם או לכתוב מידע שאינו נכון או מדויק.
אין לאיים על כותבי תכנים, פוסטים, תגובות, כתבות, תמונות וכדומה.
אין לפרסם כל חומר פורנוגרפי אן שאסור על פי כל דין.
אין לפרסם כל חומר גזעני או שקשור באפליה.
אין לפרסם כל חומר אשר מעודד אלימות פיזית או מילולית.
אין לפגוע בפרטיות של אנשים אחרים, לרבות קטינים.
אין לערב פוליטיקה בתכנים של האתר.
האתר שומר לעצמו את הזכות לחסום גולש ו/או להסיר או למחוק מידע כלשהו, באופן מלא או חלקי, לרבות כתבות, פוסטים, תגובות ותמונות בגין הפרה של סעיף זה או של כל הוראה אחרת בתקנון או בעת הפרה כלשהי של הדין או לפי שיקול דעתם הבלעדי של מנהלי האתר.

הגנה על פרטיות, שימוש במידע:

דיוור ישיר (ניוזלטר):

כאשר גולש באתר מצטרף לרשימת דיוור (ניוזלטר) הוא:

מסכים לקבל חומר פרסומי בדואר האלקטרוני או בכל אמצעי תקשורת בו המשתמש בחר.
מאשר לקבל חומרים הקשורים לנושא האתר – רפואה.
כל נרשם רשאי לבטל את המינוי בכל רגע נתון וזאת בתנאי שפנה לבקשת הסרה על ידי שליחת מייל עם בקשה מפורשת לביטול ההרשמה או דרך העמוד צור קשר באתר.
כל מידע אשר נמסר בדיוור ישיר הוא בגדר המלצה ועל כן האתר אינו אחראי לתוכן זה ויש לנהוג במשנה זהירות ולבדוק היטב בטרם ביצוע הסכמים כלשהם עם נותני השירות השונים.

מסירת מידע באתר או לטובת דיוור ישיר על ידי משתמש אינה חובה על פי חוק, אך עשויה להוות תנאי להרשמה לשירותים.

אבטחת מידע:

מנהלי האתר מבצעים פעילות רחבה על מנת לשמור על המידע האישי של הגולשים ועל המידע באתר, חשוב לציין שאין אפשרות להבטיח שמירה של 100% מפני האקרים או פורצים לאתר או הגנה מוחלטת על המידע המפורסם או הנשמר באתר.

Cookies (עוגיות)

כמו רוב אתרי האינטרנט ברחבי העולם, גם האתר משתמש ב״עוגיות״ (cookies). ישנה אפשרות לבטל אותם בקלות עם שינוי הדפדפן או לכבות אותן בהגדרות הדפדפן הקיים. חשוב לציין שהאתר אינו אוסף מידע אודות משתמשי האתר אלא רק ממי שהסכים לכך ו/או לדיוור ישיר. באתר תוכלו למצוא לעתים פרסום של Google הנקרא Adsense ולעל כן ישנה אפשרות כי גוגל או מי מטעמה אוספים מידע על מנת להתאים את אופן הפרסום אשר יתאים לגולשי האתר.

השימוש באתר עשוי לאפשר תקשורת שונה בין משתמשים באתר באמצעות מערכת מסרים פנימית או מערכת תגובות שהאתר יספק. ידוע לגולש כי העברת תכנים מצידו לאתר עשויה לחשוף אותו לקבלת הודעות או מסרים ממשתמשים אחרים וכן לזיהויו על ידי צד שלישי.

האתר או מי מטעמו אינם צד לתקשורת בין המשתמשים ואינם אחראים לתוכן או לנכונות התוכן בצורה כלשהי. המשתמש פוטר את האתר או מי מטעמו או בעליו מכל אחריות בקשר עם תקשורת זו וכל תוצאה שלה.

מידע מסחרי ופרסומות באתר:

באתר ישנו מידע פרסומי מסוגים שונים. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכן הפרסום ועל המוצרים אשר מתפרסמים באתר, אחריות זו חלה על המפרסם ועל נותן השירות. מומלץ לפני כל רכישה לבדוק היטב את טיב השירות שכן זוהי אחריות של המשתמש בלבד ולא של האתר או מי מטעמו או בעליו.

במקרה של בעיה או מחלוקת מול המפרסם או נותן השירות, האתר או מי מטעמו או בעליו אינם אחראים, ועל כן מומלץ לפנות ישירות לנותן השירות או המפרסם.

שונות:

האתר אינו מתחייב בכל צורה שהיא כי השירותים אותם הוא מספק יינתנו ללא כל הפרעה וברציפות לאורך זמן בלתי מוגבל, ללא הפסקות, בבטחה וללא טעויות כלשהן.

בהתאם לשיקול דעתם הבלעדית של מנהלי האתר, מנהליו רשאים לסגור אותו, לשנות את מראהו, עיצובו, זמינותו וכל דבר אחר כפי שיוחלט על ידם, וכל זאת מבלי שתצטרך ליתן הודעה מראש למי מהמשתמשים.

סמכות השיפוט הבלעדית לבירור כל עניין או מחלוקת, מוקנית לערכאות המתאימות בעיר תל אביב ועל פי הדין הדין הישראלי בלבד.

פיצויים:

בעלי האתר או מי מטעם האתר יהיו זכאים לדרוש פיצוי במידה והאתר יפגע על ידי משתמש באתר או מפרסם באתר בעקבות הפרה של תנאי השימוש באתר או הפרה כלשהי של הדין.

עדכון אחרון: נובמבר 2019

העברת לידים לגורם שלישי:

האתר אינו סוכן והשירותים המוצעים בפועל הם ע"י ספקים חיצוניים ושונים ללא קשר ישיר לאתר. האתר אינו קשור לבתי חולים או קופות חולים, למכוני הסרת שיער בלייזר, מועדוני לקוחות ומוקדים טלפונים.

חשוב לציין שאם השארתם פרטים אישיים כגון טלפון, מייל או כל פרט אחר באתר ״מדפלוס״ שכתובתו באינטרנט הוא “medplus.co.il” (“האתר”) הפרטים ינתנו לגורם שלישי (נותן שירות) אשר יצור אתכם קשר ויציע לך את השירות אותו אתם רוצים לקבל. בעלי האתר לא אחראים על השירות אותו תקבלו ולכן יש לבחון היטב את ההצעות אותם אותם מקבלים.

במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר אנא פנו אלינו ״בצור קשר״.

שירותי רפואה פרטיים VIP

הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

שירותי רפואה פרטיים VIP

הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

מד+ שירותי רפואה מתקדמים

אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

מלאו את הטופס:

מדפלוס (MedPlus)
Logo