רופא עד הבית לחולי קורונה

2023-11-14

רופא עד הבית לחולי קורונה - 2022.01.19

אם חלילה חליתם בקורונה חשוב לשדעת שניתן בקלות להזמין רופא לביתכם! כאן תוכלו למצוא מידע מפורט על איך להזמין רופא לחולי קורונה עד הבית בקלות.

בשנתיים האחרונות מאז פרוץ מגפת הקורונה רבים בישראל ובעולם נדבקו בנגיף הקורונה, הרוב המוחלט עובר את המחלה בקלות, חלק יעברו אותה עם תסמינים ואחוז קטן יחלה בצורה קשה. כמו שאתם יודעים בתי חולים סובלים מעומס יתר ולכן זהו זמן מעולה במקום לנסוע למיון להזמין רופא ישירות לביתכם.

לאחר שגיליתם שאתם חולים בקורונה וצריכים להיות מבודדים בביתכם אין זה אומר שאתם צריכים להתפשר על טיפול רפואי או לוותר עליו! כל מה שצריך לעשות זה להזמין רופא עד הבית שיתן מענה רפואי וימשיך להיות במעקב עד שתבריאו או שתוכלו לצאת מן הבידוד. חשוב לזכור, להיות מבודדים זמן רב יכול לפגוע לא רק במצב הפיזי אלא גם נפשי ולכן חשוב שיגיע רופא לבדוק את מצבכם ולא לוותר על כך.

למה להזמין רופא עד הבית לחולי קורונה?

רופא עד הבית לחולי קורונה

קודם כל אין כמו להשאר בבית שאתם חולים וזהו המקום בו אתם מרגישים בטוח ונוח. דבר שני, בבתי החולים כיום הצפיפות היא גדולה מאוד ולא תמיד תזכו לקבל את הטיפול באופן המהיר ביותר ולכן תמיד עדיף לקבל את הטיפול בביתכם.

חשוב לדעת, לא תמיד חולה קורונה צריך להגיע לבית חולים וניתן בקלות לקבל את הטיפול בבית, אך העיקר שתקבלו יעוץ רפואי על מצבכם ועל הטיפול אותו מומל לקבל.

האם השירות של רופא עד הבית הוא אפקטיבי?

בימים אלה, "טיפול ביתי" מבוקש יותר מפני שלבתי החולים נגמר המקום בהדרגה, הם לא יכולים לספק את אותה רמת שירות שהם יכלו לפני פרוץ המגיפה. זו הסיבה שיותר אנשים מקבלים טיפול ביתי בימינו במקום ללכת לבית החולים לקבלת טיפול רפואי.

כיום רופא מגיע עד אליכם הביתה באופן מהיר מאוד ותמיד עם הציוד המתאים לטפל בכם ובמקרה הצורך יפנה אותכם לבית חולים.

תוך כמה זמן מגיע רופא עד הבית?

לרוב ההגעה לבית הלקוחות לוקחת זמן קצר מאוד לאחר השיחה הראשונית בטלפון, הרופא או צוות הרופאים יגיעו כבר מוכנים עם הציוד ולכן גם הטיפול יהיה מיידי ולא תצטרכו לחכות.

במקרה הצורך הרופא יכול להפנות לבית החולים במקרה של צורך דחוף.  לאחר הביקור הביתי של הרופא תוכלו להמשיך להיות בקשר איתו ולקבל הערכת מצב בכל זמן נתון.

  כמה עולה להזמין רופא עד הבית?

  המחיר משתנה מאוד בהתאם לביטוח הרפואי שיש לכם ותלוי בקופה בה אתם חברים, לרוב המחיר נע בין 290 ש״ח ועד 450 ש״ח.

  במקרה של הופעת סימפטום כזה או אחר יש לשקול לפנות לרופא המשפחה שלכם בקופת החולים (כלליתמכבימאוחדתלאומית) או במקרים חריגים לבית החולים או לשירותי רפואה דחופה באזור מגוריכם.

  סיכום:

  רופא עד הבית ובמיוחד בתקופת הקורונה הוא סוג של חובה מפני שלא תמיד תרצו להגיע לבתי החולים העמוסים בחולים, מה גם שאם אתם חיוביים לקורונה במהלך ההגעה ישנה אפשרות להדביק חלילה אנשים אחרים. אם המצב שלכם מאפשר להזמין את הרופא לביתכם ולא להתפנות באופן בהול למיון יש לשקול זאת.

  חשוב לדעת, כתבה זאת היא למידע כללי בלבד ואינה המלצה רפואית מכל סוג. יש להתעייץ עם רופא לפני קבלת החלטות רפואיות כאלו או אחרת ואין להסתמך על המידע באתרנו שכן הוא אינו רפואי אלא אינפורמטיבי בלבד.
  אהבתם את הכתבה? שתפו אותה עם החברים והמשפחה שלכם על מנת שגם הם ישמרו על אורח חיים בריא.

  כתבו תגובה

    השאירו תגובה

    שירותי רפואה פרטיים VIP

    הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

    שירותי רפואה פרטיים VIP

    הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

    נקו רעלים והפחיתו סיכון למחלות עם ערכת וולנס פלוס! ערכה זו מכילה את כל מה שצריך כדי לנקות את גופכם מרעלים ולהפחית את הסיכון למחלות.

    מד+ שירותי רפואה מתקדמים

    אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
    מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

    מלאו את הטופס:

    מדפלוס (MedPlus)
    Logo