בית חולים משגב לדך

2020-11-25

בית חולים משגב לדך – בית חולים כללי

כתובת:
חזקיהו המלך 27 ירושלים
מיקוד 93190

טלפונים:

✆ טלפון: 025678444 או *8838
 פקס: 025678445
⌚ זמינות: בין השעות 07:30 בבוקר עד 19:00 בערב

בית חולים משגב לדך

בית חולים משגב לדך הוקם בירושלים כבר במאה ה-19 ומאז ועד היום התפתח והפך לאחד ממרכזי הרפואה הגדולים בבירה. הצורך בהקמת בית חולים בירושלים הביא להקמתו של בית החולים על ידי הברון רוטשילד ומשפחתו שביקשו להקים בתוך העיר העתיקה מוסד רפואי לרווחת התושבים היהודים. בשנות החמישים של המאה הקודמת הועתק בית החולים לשכונת קטמון ושם הוא נמצא עד ימינו אלו.

עם הקמתו הפך בית חולים משגב לדך למוסד העיקרי בירושלים שסיפק שירותים רפואיים נרחבים כוללים ליהודים אשכנזיים וספרדים גם יחד, דבר שהיה יוצא דופן באותה תקופה. מאוחר יותר, שימש בית החולים כמוקד אשפוז של פצועי מלחמת העצמאות.

הצורך בהקמתו והפעלתו של בית חולים כירורגי בירושלים שישמש את האוכלוסיה הנרחבת של העיר לצד המרכז הרפואי הדסה ותוך מתן טיפול רפואי מתקדם, גרם לקופת חולים מאוחדת לקחת תחת חסותה את משגב לדך וכיום מדובר במוסד רפואי חדיש, שעבר שיפוץ ושדרוג מקיפים

מוסד רפואי בולט באיכויותיו

בית חולים משגב לדך עבר כאמור טרנספורמציה מוחלטת בשנים האחרונות כדי להתאים את עצמו לקדמה הטכנולוגית ולציפיותיו של המטופל הישראלי. מבית חולים קטן בבניין מיושן, הפך המוסד הרפואי הותיק את עורו וכיום הוא בית חולים כירורגי בירושלים המציע בדיקות, אבחון ואשפוז במחלקות משודרגות, טיפול אישי של צוות מומחים רפואיים מהמוכרים והמוערכים בארץ.

בית חולים בירושלים הוא קודם כל מוסד שחייב לשרת אוכלוסיות שונות ומגוונות ומשגב לדך התאים את עצמו בשנים האחרונות לדרישה זו. בעוד שבעבר התמקדה הפעילות של בית חולים משגב לדך בעיקר במחלקות הנשים והיולדות, היום מדובר במוסד רפואי פורץ דרך גם בתחום טיפולי האסתטיקה, רפואת השיניים ופוטותרפיה.

בתחום רפואת הנשים התקדם בית חולים משגב לדך גם כן והוא עדיין מהווה מרכז לחופש בחירה בתחום הלידה, כשהוא מציע לידה טבעית, בדיקות גניקולוגיות רבות, טיפול ובדיקות סרטן השד וכיוצא בזה. המחקר והפיתוח הרפואי המתקדם אשר מלווים את הצוותים הרפואים בבית החולים מאפשרים לו לעמוד בשורה אחת עם בתי החולים הגדולים יותר ברחבי הארץ ובעיקר, להציל חיים.

ממכוני שינה ועד מחלקת גסטרו מוערכת

רבים מוכנים להגיע מרחוק עד בית חולים בירושלים כיוון שהם יודעים כי במחלקות המתחדשות של משגב לדך יוכלו לעבור בדיקות אבחון בשיטות מתקדמות. בין היתר בולט במיוחד מכון השינה הנמצא בתחומי בית החולים ומטפל בבעיות שינה מסובכות. במהלך השהייה במכון עוברים המטופלים בדיקות שונות המצליחות לאבחן את מקור בעית השינה ומוצע להם טיפול מתאים.

בנוסף, מציע בית חולים משגב לדך בדיקות וטיפול גסטרו במחלקה מהטובות בארץ, הנתמכת ומתנהלת בשיתוף עם המרכז הרפואי הדסה. במחלקה ציוד מהמשוכללים בארץ והיא מאפשרת אבחון מהיר ויעיל של בעיות גסטרו שונות, לצד איתור של גידולים סרטניים וטיפולים נוספים.

בית חולים משגב לדך בדיקות קורונה:

ניתן לעשות בדיקת קורונה בבית החולים משגב לדך ירושלים.

אהבתם את הכתבה? שתפו אותה עם החברים והמשפחה שלכם על מנת שגם הם ישמרו על אורח חיים בריא.

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

   מד+ שירותי רפואה מתקדמים

   אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
   מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

   מלאו את הטופס:

   מדפלוס (MedPlus)
   Logo