בית חולים רפאל

2021-09-20

בית חולים הפרטי רפאל הוקם בשנת 2020 וממוקם בפארק עתידים בתל אביב ומציע שירות רפואי שלא היה מוכר לפני כן בישראל!  בית החולים רפאל דוגל בסטנדרטים הגבוהיים ביותר וללא פשרות בציוד ובהון האנושי המובחר ביותר אותו ניתן למצוא כיום בישראל.

שלושה עקרונות מובילים עליהם נבנה בית החולים:

הון אנושי

אחד החסרונות שאנו נתקלים בהם לעתים במהלך ביקורים בבתי חולים ממשלתיים הוא המחסור בכוח אדם איכותי, ולכן ברפאל תוכלו למצוא רק את הרופאים הטובים ביותר שיש ולצידם אחים ואחיות המקצועיים ביותר.

בטיחות ונוחות המטופלים

ברפאל אין מצב שתהיו ״במסדרון״ או שחלילה תראו מדרגה שבורה או מיטה לא במצב הכי טוב שיש. במהלך הביקור בבית החולים תזכו במערך שירות מקיף ותומך שמלווה אתכם מהרגע הראשון, צמוד אליכם לכל אורך הדרך ומסייע לכם בכל בקשה או שאלה. וזאת בנוסף לחדרי הניתוח והמחלקות נבנו על פי סטנדרטים גבוהים במיוחד, כדי לשמור על בטיחות מקסימלית ומניעת זיהומים.

איכות הרפואה

בבית חולים רפאל הציוד המתקדם ביותר, הרופאים הבכירים ביותר וכמון השירות הוא לא כמו שהכרתם לפני כן. אם חלילה תצטרכו ניתוח כזה או אחר חשוב שתדעו שחדרי הניתוח ברפאל מאובזרים בציוד חדשני ובטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם.

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מעדיפים לבחור את הרפואה הפרטית מאשר את הציבורית בגלל סיבות רבות ומגוונות.

 • הצפיפות
 • חווית הלקוח
 • הטיפול
 • זמינות תורים
 • בחירת רופאים

ועוד..

בנוסף עקב הביקוש העולה לביטוחים הפרטיים אשר מכסים את הטיפולים והניתוחים במרפאות ובתי חולים הפרטיים, כך גם מספר בתי החולים המרפאות הפרטיות גדל משמעותית בשנים האחרונות.

אודות בית החולים רפאל:

אז איך פתאום באמצע מגפת הקורונה הוקם לו בית חולים פרטי חדש בתל אביב בזמן הקורונה?

בראש קבוצת המשקיעים עומדים חיים דור ואייל בקשי ובשותפות חברת הביטוח הראל אשר יחד עם משה רון שהוא גם המנכ"ל של בית החולים כיום רכשו את הרישיון הישן של בית החולים מרב שהוקם בבת ים  אי שם בשנת 1972, וברישיונו הותר לו לבצע ניתוחים גדולים, אך אלה לא באמת בוצעו בפועל בשנים האחרונות בבית החולים הבת-ימי. בית חולים רפאל הוא בית החולים היחיד בשותפות של חברת ביטוח ללא מעורבות של קופת חולים כזאת או אחרת.

למרות היותו בית חולים חדש מאוד כבר בתחילת הדרך פציינטים רבים החלו להגיע ובתקופת ההרצה בוצעו בו כ-1,000 ניתוחים בחודש.

מיהם הרפואים שעובדים ברפאל?

כל הרופאים (מעל 300) או הרוב המוחלט עובדים במקביל או עבדו בבתי החולים הממשלתיים הגדולים ואף ניהלו או מנהלים מחלקות כיום, כמו לדוגמא פרופ' תהילה מנס, כירורגית שד בכירה בבית החולים רפאל ומנהלת המרכז לניתוחי שד, בשיבא תל השומר.

איך ניתן להגיע אליכם ומי הפציינטים?

כל אדם יכול להגיע אלינו לטיפול. אנו בבית החולים עובדים עם רופאים אשר מפנים אלינו, לקוחות של חברת הביטוח הראל, קופות החולים (לא כולל את מכבי).

בנוסף ניתן למצוא טיפולים אשר כלולים בסל הבריאות.

יצירת קשר בית חולים רפאל

אתר: raphaelhospitals.co.il

טלפון: 03-376-7337

דוא״ל: [email protected]

כתובת:  פארק עתידים 3, תל אביב

אהבתם את הכתבה? שתפו אותה עם החברים והמשפחה שלכם על מנת שגם הם ישמרו על אורח חיים בריא.

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

   מד+ שירותי רפואה מתקדמים

   אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
   מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

   מלאו את הטופס:

   מדפלוס (MedPlus)
   Logo