/
/
אבחון לב באמצעות MRI

אבחון לב באמצעות MRI

סריקות בדיקת לב MRI הן כלי אבחון חשוב כדי לעזור לרופאים להעריך את תפקוד הלב וכלי הדם. הן מאפשרות לרופאים לקבל מידע על האנטומיה, הגודל והמבנה של הלב בצורה שתמונות רנטגן או אולטרסאונד לא יכולות להעניק. סריקות MRI מציגות גם חריגות כגון צלקות או חסימות שעלולות להימצא בעורקים הכליליים. יתר על כן, על ידי שילוב סריקות עם בדיקות אחרות כגון אקו לב, רופאים יכולים לאבחן ולטפל במדויק באירועי לב.

במקרים מסוימים, סריקות לב MRI עשויות לסייע גם לקבוע את היעילות של תוכנית טיפול מוגדרת. על ידי מתן מידע מפורט על מבנה הלב, סריקות MRI יכולות לסייע לרופאים לקבל החלטות מושכלות לגבי הדרך הטובה ביותר לטפל בחולים שלהם.

זימון תור מהיר באופן פרטי

להזמנת בדיקת לב MRI עוד היום, פשוט התקשרו למספר 03-772-42-73 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

מלאו את הטופס:

יתרנות לב MRI

בדיקות לב MRI הפכו פופולריות יותר ויותר בשנים האחרונות בשל הדיוק והפירוט המרביים שהן מספקות. הן מהוות כלי רב ערך לאבחון וטיפול במגוון רחב של מחלות לב וכלי דם, ממחלת עורקים כליליים ועד הפרעות קצב. יתר על כן, ניתן להשתמש בסריקות MRI גם כדי לעקוב אחר התקדמות הטיפולים לאורך זמן. על ידי שילוב של הדמיית MRI עם בדיקות אחרות, הרופאים יכולים לקבל הבנה טובה יותר של מצב המטופלים שלהם ולקבל החלטות מושכלות יותר לגבי הדרך הטובה ביותר לטפל בהם.

בנוסף לאבחון וטיפול במצבי לב, סריקות לב MRI יכולות גם לסייע באיתור סימנים מוקדמים של מצב רפואי או מחלה בסיסית, שאולי עדיין לא ניכרים בבדיקות הדמיה אחרות. גילוי מוקדם זה יכול לעזור לרופאים לנקוט באמצעי מניעה כדי להגן על המטופלים שלהם מפני נזק או מחלה נוספים. בדיקות לב MRI משמשות גם למחקר ולניסויים קליניים, ועוזרות למדענים להבין טוב יותר מחלות לב וכלי דם ולפתח טיפולים חדשים עבורן.

הסריקות המפורטות המסופקות על ידי בדיקות לב MRI, יכולות לשמש גם ליותר מאשר רק אבחון מצבים רפואיים. במקרים מסוימים, המנתחים עשויים להשתמש בהדמיית MRI כדי לתכנן הליך טיפול בלב לפני הניתוח. זה יכול לעזור להם להבין טוב יותר את האנטומיה של הלב ולתכנן ניתוח מדויק ומוצלח יותר. הדמיית MRI יכולה לשמש גם יחד עם בדיקות אחרות כגון אקו לב כדי להעריך ולעקוב אחר שינויים במצבו של המטופל לאורך זמן. על ידי שימוש במידע זה, הרופאים יכולים לעקוב אחר ההתקדמות שלהם ולבצע את הטיפולים והניתוחים הנדרשים.

האם הבדיקה בטוחה

בדיקות לב MRI הן בדרך כלל בטוחות ונסבלות היטב על ידי המטופלים. השדה המגנטי המשמש בסריקת MRI אינו מהווה סכנה בריאותית כלשהי למטופל, ואין חשיפה לקרינה הקשורה אליו. עם זאת, אנשים מסוימים עשויים לחוות מידה של אי נוחות במהלך ההליך עקב רעשים או תחושות של הסתגרות בתוך הסורק. בנוסף, ייתכן שאנשים מסוימים לא יוכלו לעבור בדיקת MRI עקב נוכחותם של סוגים מסוימים של שתלי מתכת בגופם.

הידעתם שאולי מגיע לכם החזר כספי עד 70 אחוז מעלות הבדיקה לב MRI באופן פרטי תוך 24 שעות בהתאם לפוליסת הביטוח בריאות שיש ברשותכם!

בסך הכל, בדיקות MRI הן כלי רב עוצמה לאבחון וטיפול במגוון מצבי לב. עם ההתקדמות המתמשכת בטכנולוגיית ההדמיה, בדיקות לב MRI ימשיכו לספק לרופאים מידע רב ערך על לבם של מטופליהם ויסייעו להם לקבל החלטות מושכלות לגבי הטיפול בהם.

בנוסף לבדיקת לב MRI, ניתן לעשות מגוון בדיקות דימות אחרות, כולל שירות הזמנת תורים דחופים, כך שתוכלו לבצע את כל הבדיקות שלכם במהירות.

תוכן עניינים

מוקד זימון תורים דחוף ל-לב MRI באופן פרטי

שירותי רפואה פרטיים VIP

הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

שירותי רפואה פרטיים VIP

הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

מד+ שירותי רפואה מתקדמים

אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

מלאו את הטופס:

מדפלוס (MedPlus)
Logo