/
/
בדיקה מהירה כלמידיה

בדיקה מהירה כלמידיה

בדיקה מהירה כלמידיה היא בדיקה לאבחון זיהום כלמידיה ונחשבת לאחת הבדיקות שמזהות מחלות מין. ניתן לבצע את הבדיקה ללא מרשם רפואי ומבוצעת על ידי דגימת שתן או דגימה מהפרשות איברי המין. ניתן לצבע את הבדיקה באופן פרטי במרפאות או במרפאות ציבוריות ואף ניתן לעשות בדיקה מהירה כלמידה בבית.

*ישנן בדיקות מורכבות יותר שעושה רופא מומחה.

כיצד לבצע בדיקה מהירה כלמידיה:

כאשר אתם רוצים לבצע בדיקה מהירה כלמידיה יש לקחת דגימה מהפרשות איברי המין או משתן. להטביעו את הדגימה בסריג הבדיקה. לאחר מכן יש להמתין מספר דקות לתוצאות.

תוצאות בדיקה מהירה כלמידיה:

תוצאות בדיקה מהירה כלמידיה זמינות בדרך כלל תוך מספר דקות. תוצאה חיובית מעידה על זיהום כלמידיה, ותוצאה שלילית מעידה על כך שאין זיהום.

דיוק בדיקה מהירה כלמידיה:

דיוק בדיקה מהירה כלמידיה משתנה בהתאם לסוג הבדיקה. בדיקות מהירות מבוססות אימונולוגיה הן בדרך כלל מדויקות בכ-90%, ואילו בדיקות מהירות מבוססות PCR הן בדרך כלל מדויקות בכ-99%.

חשוב לציין שיש לבצע את הבדיקה באופן נכון ולפי ההוראות. בנוסף ניתן להתייעץ עם רופא מומחה.

חסרונות בדיקה מהירה כלמידיה:

בדיקות מהירות כלמידיה אינן רגישה כמו בדיקות מעבדה רגילות לזיהוי מחלות מין. מה שאומר שישנו סיכוי גבוה יותר לקבל תוצאה שלילית כוזבת, כלומר תוצאה שלילית למרות שיש זיהום. לכן מומלץ גם לבצע בדיקה נוספת ליתר בטחון אל מנת להיות בטוחים בתוצאות.

חשיבות בדיקה מהירה כלמידיה:

בדיקה מהירה כלמידיה היא דרך נוחה וזמינה לאבחון זיהום כלמידיה. הבדיקה יכולה לעזור לאנשים לקבל טיפול מוקדם, מה שיכול להפחית את הסיכון לסיבוכים מיותרים.

טיפים לבחירת בדיקה מהירה כלמידיה:

  • יש לבדוק את טיבן של ערכת הבדיקה שאתם בוחרים.
  • בדקו מה מחיר הבדיקה והאם הוא תואם למחיר האמיתי בשוק.
  • בדקו את דיוק הבדיקה.

 

רוצים לקבוע את מועד הבדיקה עד הבית באופן פרטי?

להזמנת עוד היום, פשוט התקשרו למספר 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ. צוות המעבדה זמינים לסייע בכל שלב בדרך, ולספק תוצאות מדויקות בזמן.

מלאו את הטופס:

תשובות לשאלות נפוצות

כן, בדיקות מהירות כלמידיה זמינות ללא מרשם במספר מקומות, כולל באינטרנט, בבתי מרקחת ובחנויות בריאות.
בדיקות מהירות כלמידיה הן בדרך כלל מדויקות בכ-90%, אך הן אינן רגישה כמו בדיקות מעבדה רגילות. זה אומר שיש סיכוי גבוה יותר לקבל תוצאה שלילית כוזבת.
אם זאת בדיקה פרטית היא תהיה דיסקרטית, אם אתם עושים במקום אחר יש לבדוק את האנונימיות מולם.
בנוסף ל, ניתן לעשות מגוון בדיקות מעבדה רפואיות באופן פרטי, כך שתוכלו לבצע את כל הבדיקות שלכם במקום אחד ובאופן מהיר ומקצועי.

שירותי רפואה פרטיים VIP

הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

שירותי רפואה פרטיים VIP

הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

מד+ שירותי רפואה מתקדמים

אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

מלאו את הטופס:

מדפלוס (MedPlus)
Logo