/
בניה ועיצוב אתרים למרפאות ולרופאים

בניה ועיצוב אתרים למרפאות ולרופאים

בטח כבר שאלתם את עצמכם לא מעט פעמים ״האם אני צריך אתר אינטרנט?״ התשובה היא די ברורה, כיום אם אין לך אתר אינטרנט מקודם בגוגל מאוד קשה למצוא לקוחות חדשים! בנוסף, אתם יכולים להציג את כל השירותים הרפואיים אותם אתם מציעים וגם לקבוע תורים אונליין ולהפסיק לענות לאינספור טלפונים ולקבוע פגישות ידנית ועל הדרך לחסוך זמן רב ומשכורת למזכירה.

אתר תדמית לרופא

בעידן הנוכחי הנוכחות ברשת היא חובה שכן השיטה של ״מפה לאוזן״ מתחילה להעלם מן העולם והיום כולם מחפשים בגוגל או ברשתות החברתיות מידע על שירותים רפואים והמלצות. בנוסף כולם רוצים לראות את התמונה שלכם, השירותים שלכם ולקבוע תור אונליין שכן זה חוסך זמן וטלפונים.

אנו מציעים לכם אתר תדמית בעיצוב חדשני עם כל המערכות שיעזרו לכם וללקוחות שלכם לחסוך זמן יקר ולקבל את המידע האינפורמטיבי ביותר, ולצד זה לחשוף אותכם ללקוחות חדשים.

נקודה חשובה מאוד, האתר שלכם יהיה מותאם למובייל ולקידום אורגני בגוגל מפני שאם אתם לא נמצאים בעמוד הראשון של גוגל הסיכוי שלכם לקבל לקוחות חדשים הוא נמוך יותר.

 

שלבים בבניית אתר תדמית לרופאים

שלב ראשון הוא השלב של האפיון בו יחד איתכם אנו נבין איזה סוג של אתר אתם רוצים ומה מתאים ביותר לסוג השירותים אותם אתם מציעים.

לדוגמא אתר של רופא משפחה לא דומה לאתר של ניתוחים פלסטיים. בנוסף נבין מה מטרת האתר – מידע, לידים, מכירה וכו.

שלב הבא הוא שלב התכנות ולאחר מכן התאמה למובייל והעלאת האתר לאוויר.

השלב האחרון הוא העלאת תכנים ותמונות ולהתחיל את הקידום האורגני בגוגל או את הקמפיין הממומן בגוגל או ברשתות החברתיות.

שירותי רפואה פרטיים VIP

הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

שירותי רפואה פרטיים VIP

הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

מד+ שירותי רפואה מתקדמים

אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

מלאו את הטופס:

מדפלוס (MedPlus)
Logo