קרן דולב לצדק רפואי

2023-10-30

קרן דולב לצדק רפואי הוקמה בשנת 2007 על ידי בני משפחתה של קרן דולב המנוחה. קרן דולב חלתה בסרטן בלוטות הלימפה ונאבקה במחלה במשך שנתיים וחצי. במהלך תקופת המחלה לא זכתה דולב לטיפול המתאים לה מטעם קופת החולים בה הייתה חברה ולא יכלה לקבל, למרות רצונה, תרופה שהייתה יכולה לסייע לה אבל אושרה בסל התרופות רק לסוגים אחרים של סרטן. במסגרת מאבקה עמדה דולב לפנות לבג"ץ אבל הסרטן הכריע אותה לפני שסיימה את מאבקה.

בני משפחתה הקימו את קרן דולב לצדק רפואי כדי להעניק סיוע משפטי לאנשים אשר זכויותיהם נפגעו במסגרת טיפול רפואי או חוסר בטיפול רפואי. במסגרת פעילות הקרן היא מסייעת לאנשים שזכויותיהם במסגרת חוק בריאות ממלכתי נפגעו, מגישה עתירות ציבוריות בנושאים רפואיים וזכויות רפואיות ויוזמת חקיקות בנושא בריאות.

לצד תחומים משפטיים, יוזמת הקרן גם מימון של מחקרים רפואיים וכן מעניקה מלגות לקידום הידע והטיפול הרפואי בישראל. ניתן לפנות לקרן בטלפון: 054-666-544-2 וכן דרך אתר האינטרנט של הקרן בכתובת: www.dolevfoundation.org

אהבתם את הכתבה? שתפו אותה עם החברים והמשפחה שלכם על מנת שגם הם ישמרו על אורח חיים בריא.

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

   מד+ שירותי רפואה מתקדמים

   מלאו את הטופס:

   אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
   מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

   מדפלוס (MedPlus)
   Logo