מכון פוע"ה – פוריות ורפואה על פי ההלכה

2023-10-31

מכון פוע"ה הוא מכון שנמצא בירושלים ומתמחה במתן ייעוץ, הכוונה וטיפול בזוגות עם בעיות פוריות שרוצים לקיים ולנהל אורח חיים יהודי על פי ההלכה, בשילוב עם הרפואה המודרנית. במסגרת פעילות המכון הוא מסייע בתהליך של טיפולי פוריות במחיר מסובסד ועם מעגל תמיכה סוציאלי ונפשי, מעניק ייעוץ רבני בנושא שידוכים, טהרת המשפחה, גנטיקה ועוד. כמו כן מארגן המכון ימים מרוכזים, כנסים, סמינרים והרצאות לאנשי מקצוע, לזוגות עצמם ולרבנים שעוסקים בנושא של שידוכים ומשפחה.

אחת הפעילויות הבולטות של מתנדבי מכון פועה הוא מערך המשגיחות. מתנדבות המספקות פיקוח הלכתי על טיפולי פוריות בבתי החולים בכל רחבי הארץ. באתר האינטרנט של המכון ניתן למצוא מידע רב על נושא טיפולי הפוריות בישראל והקפדה על הלכות היהדות תוך כדי טיפול פוריות. כתובת האתר היא: www.puah.org.il

כתובת המכון: מכון פוע"ה, רח' עזריאל 19 , גבעת שאול, ירושלים.
פרטי ההתקשרות עם המכון: 02-6515050 , פקס. 02-6517171 או [email protected]

אהבתם את הכתבה? שתפו אותה עם החברים והמשפחה שלכם על מנת שגם הם ישמרו על אורח חיים בריא.

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

   מד+ שירותי רפואה מתקדמים

   מלאו את הטופס:

   אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
   מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

   מדפלוס (MedPlus)
   Logo