פרופסור ריבי טאומן מומחית להפרעות שינה: טיפול במבוגרים וילדים

לא מעט אנשים, מבוגרים וצעירים, גברים ונשים, מתמודדים עם הפרעות שינה שונות המשפיעות על התפקוד שלהם במהלך היום ומקשים עליהם לבצע פעולות סטנדרטיות שנדרשות מהם באופן שגרתי. מדובר על הפרעות רציפות ועקביות, שאם הן לא מטופלות כמו שצריך, יכולות בטווח הארוך אף לגרום להם לסיכון בריאותי.

במהלך השנים, התפתח התחום של טיפול בהפרעות שינה והוא הפך להיות דיסציפלינה מוכרת וחלק בלתי נפרד מעולם הרפואה. היום אנחנו יכולים למצוא מעבדות שינה רבות בבתי חולים ובמרכזים רפואיים שונים. שם אפשר למצוא אנשי ונשות מקצוע מומחים בתחום, מכשור מתאים אשר עוזר לבדוק מטופלים ומטופלות, בין אם זה במקום ובין אם זה בבית שלהם, וכמובן להסיק את המסקנות הנכונות מהנתונים העולים במהלך הבדיקה ובהתאם לספק להם תוכנית טיפול מותאמת.

אחת מאותן נשות מקצוע היא פרופ' ריבי טאומן – רופאה מומחית להפרעות שינה המספקת שירותים למטופלים ומטופלות הפונים אליה לצורך ייעוץ, אבחון, טיפול וכל רובד אחר הקשור להפרעות שינה. זה נכון לגבי ילדים ומתבגרים וכן לגבי מבוגרים.

מדוע חשוב לפנות לאדם הנכון?

בכל היבט טיפולי, רפואי, חשוב לפנות לאיש או אשת מקצוע, שיש להם ניסיון וידע נרחבים בתחום, יש להם את הכלים והמכשור המתאים בשביל לבצע את הבדיקות ולנתח את התוצאות, על מנת שהם יוכלו לאבחן את הבעיה ולהחליט איזו תוכנית טיפול מותאמת באופן אישי למי שפונה אליהם.

במקרה של הפרעות שינה, יש לכך משמעות, מאחר ואותן הפרעות יכולות להשפיע באופן מהותי על היכולת שלנו לתפקד במהלך היום, לבצע את המוטל עלינו בבית או במקום עבודתנו, ויתרה מזו בדיקה נכונה של הפרעות שינה, אבחון נכון ומקצועי של הבעיה וטיפול מדויק ובזמן, יכול למנוע בעיות בריאותיות שעלולות להיווצר בעתיד. לדוגמא, מחקרים מלמדים שהפרעות שינה עלולות לגרום לבעיות לב בעתיד. טיפול נכון יכול למנוע זאת.

צריך לזכור, שינה היא אלמנט מאוד חשוב בחיינו, לא רק בגלל שאנחנו נהנים ממנה ומוכנים למשוך אותה עד שאין לנו ברירה אלא להתעורר, אלא יש לה חשיבות רבה לאיכות החיים שלנו ולבריאותנו. שינה טובה, רציפה ועקבית, מאפשרת לגוף שלנו להתאושש, לשקם את עצמו, לצבור כוחות ואנרגיות, ולאפשר לנו לעשות את כל מה שמוטל עלינו ביום למחרת.

מדוע רצוי לפנות אל פרופסור טאומן?

פרופ' ריבי טאומן –רופאה מומחית להפרעות שינה, היא בוגרת בית ספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב, מומחית בתחום השינה, ילדים ומבוגרים. היא עבר התמחות בתחום בארה"ב במשך מספר שנים לפני שחזרה ארצה לעסוק במקצוע.

כיום היא מכהנת כיו"ר החברה הישראלית לחקר השינה וכן מנהלת את מכון רפואת השינה של בית חולים איכילוב. מלבד היותה רופאה המספקת שירותים קליניים, הרי שהיא עוסקת במחקר בתחום ויש לה ידע נרחב אותו היא מביא לידי ביטוי בטיפול ובעבודה עם המטופלים שלה.

האם גחל המעבר משפיע על

פרופסור ריבי טאומן מומחית להפרעות שינה: טיפול במבוגרים וילדים
פרופסור ריבי טאומן מומחית להפרעות שינה: טיפול במבוגרים וילדים
אהבתם את הכתבה? שתפו אותה עם החברים והמשפחה שלכם על מנת שגם הם ישמרו על אורח חיים בריא.

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

   מד+ שירותי רפואה מתקדמים

   אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
   מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

   מלאו את הטופס:

   מדפלוס (MedPlus)
   Logo