רופאי שיניים בכפר סבא – כיצד נדע לאיזה רופא שיניים לפנות? 

2023-10-09

עבודה מול רופא שיניים צריכה להתבצע באופן עקבי, ללא הפסקות, ללא דחיות, בתהליך רצוף, ורצוי שנעשה זאת מול רופא אחד עליו אנחנו סומכים ומוכנים להיות תחת טיפולו במשך תקופת זמן ארוכה, ככל שנדרש.

להבדיל מרופאים בתחומים אחרים, אל רופא שיניים אנחנו פונים הן במקרי חירום, אך גם במקרי שגרה, על מנת להיות תחת מעקב, בשביל לוודא שאין צורך בטיפול. הטיפול השגרתי צריך להתבצע מדי מספר חודשים, כאשר אם יש צורך אז הוא יבקש מאיתנו לקבוע תור בהקדם עבור טיפול כזה או אחר. במידה ונידרש לעבור טיפול משמעותי, רציני וארוך, אזי שהוא יבנה עבורו תוכנית טיפול מתאימה, על בסיס המקרה ועל בסיס היכרות מוקדמת איתנו.

כל מי שמחפש היום רופא שיניים בכפר סבא, לא יתקשה למצוא מגוון רחב של רופאים המספקים שירותים במרפאות שונות. ישנם רופאים, דוגמא ד"ר הילטון קנגיסר – רופא שיניים פרטי בכפר סבא, אשר מספק שירותים לכל מי שמעוניין בכך, אשר פונה אליו באופן ישיר ופרטי. לעומת זאת, מי שמעוניין, יכול לפנות אל מרפאות שיניים של קופת חולים בה הוא מבוטח, ולקבל טיפול אצל אחד מהרופאים העובדים במרפאה.

איך נדע לאיזה רופא שיניים לפנות?

אפשר לחלק רופאי שיניים בכפר סבא ובכלל, לשתי תחומי חלוקה עיקריים, התחום הראשון היא הדרך בה הם עובדים ומקבלים לקוחות, קרי, פרטי או ציבורי, כאשר חלק לא מבוטל מהרופאים שמספקים שירות בקופות חולים, מספקים גם שירותים פרטיים. התחום השני מתייחס לתחומי ההתמחות של הרופא.

אנחנו יכולים למצוא שורה של רופאי שיניים בכפר סבא ובמקומות אחרים, אשר יש להם התמחויות ספציפיות. למשל, התמחות באורתודנטיה, התמחות בשיקום הפה, מחלות חניכיים, טיפולים בילדים ועוד. על פי הצורך, בהתאם למקרה ולסיטואציה איתה אנחנו מתמודדים, וכמובן גם בהתאם לגיל המטופל, אז פונים לרופא ומקבלים ממנו טיפול.

ייתכנו מצבים בהם נתחיל את הטיפול אצל רופא שיניים מסוים והוא ידאג להפנות אותנו לרופאים המתמחים בתחום טיפול מסוים בו, שם יוכלו לטפל באופן ספציפי ומקצועי בבעיה או שהוא יבקש מרופאים בתחומים אלו להשתלב בטיפול שלנו, ביחד איתו. בכל מקרה, חשוב שאנחנו נטופל על ידי רופאי שיניים קבועים שידעו לאבחן את הבעיה ולקבוע מה אנחנו צריכים בדיוק.

 

מה יכול לעשות עבורנו ד"ר הילטון קנגיסר?

המרפאה עובדת בשיטת "טיפולי שיניים משולבים", כלומר כל ניתן לקבל במרפאה טיפולי שיניים תחת קורת גג אחת, במטרה להעניק טיפול באיכות גבוהה ולתת מענה מקצועי למגוון רחב של מצבים גם למורכבים ביותר.

טיפולי שיניים כלליים, כגון טיפולי שיננית, טיפולי שורש, הלבנת שיניים וטיפולי חניכיים.

טיפולי שיניים מתקדמים, כגון יישור שיניים, שיקום הפה ושתלים דנטליים.

טיפולי כירורגיה פה ולסת.

 ההתמחות של המרפאה

המרפאה ממוקמת בכפר סבא (רחוב רוטשילד) והיא פועלת כבר יותר מ-30 שנה. הצוות המנוסה והמקצועי של המרפאה שם דגש על חדשנות וקדמה טכנולוגית, כדי לספק למטופלים את הטיפולים הטובים ביותר.

טיפולי שיניים כלליים:

 • טיפולי שיננית: ניקוי אבנית, צחצוח, טיפול בדלקת חניכיים ועוד.
 • טיפולי שורש: טיפול בזיהום שורש השן.
 • הלבנת שיניים: שינוי צבע השיניים.
 • טיפולי חניכיים: טיפול בדלקת חניכיים, נסיגת חניכיים ועוד.

טיפולי שיניים מתקדמים:

 • יישור שיניים: הזזת שיניים למיקום הרצוי.
 • שיקום הפה: החלפת שיניים חסרות או כאלו שנפגעו.
 • שתלים דנטליים: שתלים דנטליים משמשים להחזרת שיניים חסרות.

טיפולי כירורגיה פה ולסת:

 • עקירות שיניים מורכבות.
 • ניתוחי חניכיים.
 • ניתוחים אורתודונטיים.

ניתן לקבוע תור למרפאת השיניים של ד"ר הילטון קנגיסר בכמה דרכים:

טלפונית: התקשרו למספר 073-7591460 בין השעות 8:00 ל-16:00.

באמצעות האתר: בקרו באתר המרפאה, www.hasmile.co.il, והזמינו תור באופן מקוון.

בעמוד הפייסבוק: שלחו הודעה לעמוד הפייסבוק של המרפאה, facebook.com/HiltonKngisr, ובקשו לקבוע תור.

כתובת: המרפאה ממוקמת ברחוב רוטשילד 46 בכפר סבא. ניתן להגיע למרפאה ברכב פרטי, ברכבת או באוטובוס.

כאשר אתם קובעים תור, עליכם לספק למזכירה את פרטיכם האישיים, כגון שם, טלפון, דואר אלקטרוני ותאריך לידה. כמו כן, עליכם לציין את סוג הטיפול שאתם מעוניינים בו.

אהבתם את הכתבה? שתפו אותה עם החברים והמשפחה שלכם על מנת שגם הם ישמרו על אורח חיים בריא.

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

   מד+ שירותי רפואה מתקדמים

   אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
   מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

   מלאו את הטופס:

   מדפלוס (MedPlus)
   Logo