אסתטיקה ושיקום הפה: תתחילו לחייך בביטחון עצמי גבוה

2023-11-14

אסתטיקה ושיקום הפה בעולם המודרני: אם בעבר לא יוחסה חשיבות רבה למראה החיצוני, היות והתקדמנו לעולם מודרני והרבה יותר נוצץ ותכליתי – הצורך לשים דגש על הטיפוח של המראה שלנו ואיך שהוא נתפס כלפיי הסביבה גדל משמעותית לאורך השנים. בשל כך, הרבה מאוד אנשים מפתחים בעיות בביטחון העצמי ובשמחת החיים במידה ומראם החיצוני אינו כשל דוגמן או דוגמנית.

הדגש על הצורך להיות יפה בכל זמן ובכל עת הופך להיות הדבר העיקרי וההתייחסות לאופי כבר הופכת להיות משנית בצורה משמעותית. אין בכך הרבה חן וטוב, אך זה המצב ויש להתמודד איתו כמו שצריך ולא לנסות ללכת נגד הזרם. מי שינסה ללכת נגד הזרם לא ממש ירוויח ואם כבר צריכים להיראות טוב, חשוב שנעבוד על הדברים הכי בסיסיים לפני הכול והדברים הבסיסיים ביותר מתחילים קודם כל באסתטיקה דנטאלית.

מהי בכלל אסתטיקה דנטאלית

אסתטיקה ושיקום הפה

לא הרבה יודעים בכלל מה אומר המושג – אז בשבילו אלו שאינם יודעים נדגיש שאסתטיקה דנטאלית היא בעצם מצב השיניים שלנו בפה מבחינה אסתטית. המילה דנטאלי נובעת מהמילה בשפה האנגלית: Dentist שמשמעותו "רופא שיניים". רפואת השיניים כוללת בתוכה הרבה מאוד מרכיבים ושינויים שנועדים בעיקר קודם לצורך בריאות הפה והשן, אך מעבר לכך – ישנו גם הצד האסתטי הכולל בתוכו השלמת שיניים, יישור שיניים ועוד כל מיני תחומים אחרים שמאפשרים לשנות לגמרי את מבנה הפה ולהפוך אותו לחינני הרבה יותר ממה שקיבלנו כתוצר מהשמיים.

אסתטיקה ושיקום הפה מתחילים קודם כל ברפואה הבסיסית של השיניים, הרבה לפני שינויים אסתטיים שהם נטו בשביל האסתטיקה. פה יפה לעולם לא יהיה כזה אשר בו השיניים צהובות או מלאות עששת ועל כן חשובה ההליכה לרופא שיניים לצורך ביצוע בדיקות רפואיות גרידא, וכמובן גם לבקר מדי פעם אצל השיננית על-מנת לנקות את האבנית שמצטברת על השן ושלל דברים אחרים. מעבר לכך, חשוב לתת דגש גם לצורך לשמור על הפה במהלך היום – צחצוח קבוע וסדיר על-מנת שהשיניים לא יצהיבו לאורך השנים וישמרו על הגוון הזה גם לאחר ניסיונות הלבנה נואשים.

אילו טיפולי הלבנת שיניים באמת עובדות

אסתטיקה ושיקום הפה: תתחילו לחייך בביטחון עצמי גבוה

זהירות, פה בשיפוצים…

לאחר שאנחנו שומרים על הרגלי שמירה של הפה והשיניים ומתבססים על שיניים לבנות, חניכיים בריאות ופה שמריח טוב ונראה טוב לפחות מבחינת זה שהוא נראה אחד בריא – נוכל להתחיל להתמקד בשיניים אסתטיים של מבנה השיניים. פעמים רבות קורה שלאנשים צומחים השיניים לא באופן הכי אסתטי – זה מתבטא לא מעט בשיניים קדמיות בולטות מדי, ניבים מחודדים ודקים, שיניים הצומחות עקום או סתם כאלה בולטות, שיניים רחבות מדי ועוד שלל מיני בעיות אשר משפיעים על כל המראה האסתטי של הפה. כתוצאה מכך נדרש טיפול על-ידי רופא שיניים שיוכל להתאים את הגדלים של השיניים שלנו בעזרת מכשור מתקדם הקיים ברשותו. התהליך לא כואב בכלל ובשל כך אין צורך לחשוש, לא מדובר בטיפולי שורש ולא בעקירות – אלא בסך הכול באסתטיקה דנטאלית בסיסית.

סוף כל סוף אפשר להתחיל לחייך בביטחון עצמי גבוהה

ההשפעה אשר קיימת על אנשים העוברים טיפול שיניים אסתטי פשוט מדהים – לא מדובר רק ביישור שיניים בסיסי, מדובר בהרבה מעבר לכך. אנשים היוצאים מהטיפול יכולים להעיד על עצמם שהם שמחים יותר, בעלי ביטחון עצמי גבוהה יותר ומגיעים להישגים טובים יותר. זה מובן מאליו כאשר ציינו בפסקה הראשונה את החשיבות שניתנת היום בעולם לחיצוניות – אנשים המגיעים לפגישת עסקים ישמחו יותר לסגור עסקה אם עומד מולם בן-אדם אסתטי ונעים לעין, בחורה תרצה להכיר מישהו יותר אם הוא מושך ונראה טוב מכל בחינה אסתטית שהיא – בטח כשזה נוגע לפה ולשיניים.

אהבתם את הכתבה? שתפו אותה עם החברים והמשפחה שלכם על מנת שגם הם ישמרו על אורח חיים בריא.

כתבו תגובה

   השאירו תגובה

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית אישיתי מהמומחים המובילים בישראל בשת״פ עם מד פלוס - קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, מעבדה עד הבית, משלוח תרופות באופן מהיר עד הבית ועוד..

   שירותי רפואה פרטיים VIP

   הכוונה רפואית מקצועית ואישית מהשורה הראשונה דרך מד +. קביעת תור מהיר לרופאים באופן פרטי, ליווי סיעודי, שירותי מעבדה ומשלוח תרופות ועוד.

   טיפים והמלצות שיעזרו לכם לשפר את אורח החיים הבריא שלכם ומידע רפואי כללי! הצטרפו לקבוצה בוואטסאפ "מדפלוס התראות"

   מד+ שירותי רפואה מתקדמים

   מלאו את הטופס:

   אם הבעיה הרפואית שלכם לא סובלת דיחוי, ניתן לפנות למוקד עוד היום!
   מספר טלפון 054-589-5299 או שלחו הודעת בוואטסאפ.

   מדפלוס (MedPlus)
   Logo